Markíza KRIMI v utorok štvorkou na trhu s rekordným celodenným trhovým podielom

Markíza KRIMI v utorok štvorkou na trhu s rekordným celodenným trhovým podielom
Zdroj: CBS/Markíza KRIMI

Najsledovanejším titulom z atraktívnej programovej ponuky stanice Markíza KRIMI sa stal večerný seriálový hit Myšlienky vraha.

Nová televízia Markíza KRIMI prekonáva jeden rekord za druhým a získava si čoraz širšiu divácku základňu. V utorok 2. augusta 2022 si v obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 pripísala doposiaľ vôbec najvyšší celodenný trhový podiel 4,4 %, čo ju vystrelilo dokonca až na pozíciu trhovej štvorky.

Tradične vynikajúco si Markíza KRIMI počínala aj v komerčne najdôležitejšom prime-time 19:00-23:00, v rámci ktorého dosiahla doposiaľ tretí najvyšší podiel na trhu 3,1 %.

Najsledovanejším programom z utorkovej ponuky stanice Markíza KRIMI sa po 21:30 hod. stala druhá epizóda z pravidelnej večernej dvojporcie seriálového hitu Myšlienky vraha. V cieľovej skupine 12-54 zaznamenala vynikajúci rating 1,2 % a vysoko nadpriemerný trhový podiel 4,7 %, pričom išlo o druhý divácky najúspešnejší program od odkrytia výsledkov sledovanosti Markíza KRIMI v pondelok 20. júna 2022. K obrazovkám pritiahla 56-tisíc divákov starších ako 12 rokov, čím dorovnala druhý najlepší výkon seriálu.

Celkovo najsledovanejším utorkovým programom sa v oboch hlavných cieľových skupinách stala relácia Počasie na obrazovkách TV Markíza. V cieľovej skupine 12-54 dosiahla rating 5,4 % a trhový podiel 24,7 %. Aktuálne informácie o počasí si nenechalo ujsť 397-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

FOTO:  TV Markíza

Výborne sa darilo aj ostatným staniciam skupiny Markíza, na Dajto si najviac divákov v rámci cieľovej skupiny 12-54 pozrelo kultový komediálny seriál Susedia (rating 1,3 % / share 5,8 %) a večerný kinohit Muži v čiernom 4 (rating 1,3 % / share 5,4 %), na Doma si opäť najlepšie počínala legendárna telenovela Divoký anjel (rating 1,1 % / share 8,2 % a rating 1,0 % / share 7,4 %).

Dáta sú uvedené v meraní LIVE + VOSDAL + HOSTIA. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

PR oddelenie skupiny Markíza

Zdieľať

Najnovšie videá