Love Island ožije aj na webe Markíza Plus. Pre fanúšikov sú pripravené dve nové online šou

Love Island ožije aj na webe Markíza Plus. Pre fanúšikov sú pripravené dve nové online šou

Formát s názvom Beach hut bude priamo na Kanárskych ostrovoch moderovať finalistka prvej série Love Islandu Gabriela Gašpárová, množstvo zaujímavostí a rozhovorov prinesie aj druhá novinka Hideaway.

Najhorúcejšia zoznamovacia reality šou Love Island sa nezadržateľne blíži na Voyo aj televízne obrazovky, poriadnu porciu zábavy však chystá aj v rámci online portfólia skupiny Markíza. Obľúbená AVOD služba Markíza Plus ponúkne na webe https://markizaplus.sk a v rovnomennej mobilnej aplikácií hneď dva nové formáty - Beach hut a Hideaway. Oba majú za cieľ priniesť fanúšikom Love Islandu, ktorý sa minulý rok úspešne etabloval na slovenskom aj českom trhu, ešte viac zaujímavého a unikátneho obsahu.

„Oba nové formáty by mali divákom ponúknuť odpovede na všetky otázky, ale tiež priniesť niečo navyše. Vôbec po prvýkrát sme postavili online štúdio mimo hraníc Slovenska, a to priamo na Kanárskych ostrovoch, kde sa Love Island natáča,“ hovorí Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza. „Beach hut bude pracovať s dianím vo vile, ako aj so samotnými súťažiacimi. Tým, že sa táto šou bude vyrábať priamo v centre diania, získa punc jedinečnosti a bude tiež omnoho interaktívnejšia. Diváci sa môžu tešiť na exkluzívne rozhovory, neodvysielané zábery a tiež na nejaké tie pikantnosti,“ dodáva.

Tvárou tejto šou sa stane finalistka prvej série Love Island Česko Slovensko Gabriela Gašpárová. „Som veľmi rada, že môžem byť opäť súčasťou Love Islandu a budem mať možnosť vidieť šou z druhej strany, než ako priamy účastník. Love Island je pre mňa srdcová záležitosť a táto príležitosť je pre mňa teda veľká česť, ale zároveň aj výzva, ktorej dúfam, že sa dobre zhostím,“ teší sa Gabriela.

S Gabrielou na ostrov odíde aj jej láska, priateľ Petr Havránek, známy ako Pítr, s ktorým si práve na slnečnom ostrove sľúbila lásku počas finálového priameho prenosu. Petr bude mať na starosti aktivity na sociálnych sieťach, ale bude sa tiež podieľať na tvorbe šou Beach hut, kde bude občasným hosťom a komentátorom diania vo vile.

Šou Hideaway zas prinesie pohľad do zákulisia osobných životov súťažiacich, ako aj exkluzívne rozhovory s ich rodinnými príslušníkmi a kamarátmi. Rozoberie tiež aktuálne témy a pikošky, pričom sa povenuje aj článkom a diskusiám o Love Islande v médiách a na sociálnych sieťach. Formátom budú sprevádzať online redaktorky Natália Bačíková a Dominika Rachůnková.

Fanúšikovia sa okrem iného môžu tešiť aj na interaktívne hlasovanie a zaujímavý obsah v aplikácii Love Island Česko Slovensko. „Rovnako ako obsah na webe, tak aj aplikáciu by sme radi ešte viac vylepšili – tento rok sa preto fanúšikovia môžu tešiť na úplne nový koncept hlasovania a viac príležitostí, ako ovplyvniť dianie vo vile,“ hovorí Michal Borec a dodáva, že už teraz v aplikácii prebiehajú prvé interakcie s fanúšikmi.

Digitálny tím skupiny Markíza pracuje aj na ďalších kreatívnych konceptoch a obsahu, ktorým bude postupne obohacovať ponuku služby Markíza Plus. Práve táto platforma už okrem formátov k Love Islandu predstavila aj inovovanú sprievodnú šou Farma X-tra k ďalšej obľúbenej reality šou Farma, a po letnej prestávke pokračuje tiež magazín Voyo News o novinkách v ponuke najznámejšej a najobľúbenejšej slovenskej streamovacej služby.

Druhá séria reality šou Love Island odštartuje už v pondelok 19. septembra 2022 na Voyo a v utorok 20. septembra 2022 o 22:55 hod. aj na obrazovkách TV Markíza.

PR oddelenie skupiny Markíza

 

Najnovšie videá