• TV Markíza
  • Ešte stále nemáte darčeky pre partnerku a deti? Inšpirujte sa

Ešte stále nemáte darčeky pre partnerku a deti? Inšpirujte sa

Ešte stále nemáte darčeky pre partnerku a deti? Inšpirujte sa

Ako ste na tom s vianočnými darčekmi?

Už máte dávno darčeky pre všetkých „vybavené“ alebo si to nechávate na poslednú chvíľu? Zrejme nebudeme ďaleko od pravdy, ak povieme, že do druhej skupiny patria hlavne muži. A práve pre nich prinášame niekoľko tipov na darčeky pre ich partnerky a deti.

Milovníčka módy sa poteší kvalitnej sukni

Najskôr „vybavíme“ partnerky. Množstvo žien je doslova milovníčok módy a vždy sa potešia štýlovému a kvalitnému kúsku, ktorý doplní ich šatník. Má to však jeden háčik. Určite chcete, aby bol vianočný darček prekvapenie a preto nepripadá do úvahy, aby išla vaša partnerka s vami a darček si pred kúpou vyskúšala.

Avšak kupovať oblečenie takto „naslepo“, čo sa veľkosti týka, môže byť veľakrát problém. Ale nie neprekonateľný. Stačí ak zvolíte taký druh oblečenia, kde veľkosť nemusí sedieť na milimeter presne. Napríklad tylovú sukňu. Voľný strih sadne mnohým ženám a naviac sa takéto sukne dobre kombinujú s inými módnymi kúskami.

Darujte zdravie v podobe wellness pobytu alebo exkluzívneho medu

V prípade, že chcete vašej partnerke dopriať pekný (spoločný) zážitok, môžete jej podarovať napríklad wellness pobyt. My v tomto prípade odporúčame Hotel Park Piešťany. Komfortné ubytovanie, bazén, wellness, či dobré jedlo a pitie, to všetko Hotel Park ponúka. A čo treba viac?

Vďaka takémuto wellness pobytu vaša partnerka dokonale zrelaxuje a posilní si svoje zdravie. A ak jej chcete darovať zdravie, môžete jej podarovať aj exkluzívny manuka med. Patrí k tým drahším medom, ale má úžasné vlastnosti a tak je vhodný práve aj ako darček.

A čo deťom?

Teraz prejdime ešte k deťom. Začneme taktiež oblečením. Aj keď je pravda, že aj kvalitné detské oblečenie patrí medzi „mäkúše“, čiže mäkké darčeky a deti sú skôr zvedavé na hračky, treba im predsa kúpiť aj niečo praktickejšie. Takže oblečenie pod stromček rozhodne aj pre deti (len pridajte aj nejaké hračky).

A čo takto bicykel pre dieťa? To je taktiež skvelý darček. Aj keď detské bicykle patria k darčekom, ktoré cez zimu ešte deti moc nevyužijú a tak najväčšiu radosť im začnú robiť „až“ na jar, na druhej strane môžete kúpou bicykla takto mimo sezóny ušetriť. Ale platí to, čo pri oblečení: pridajte deťom pod stromček aj nejaké hračky, s ktorými sa naplno zabavia hneď.

 

Najnovšie videá