• TV Markíza
  • Šokujúce zistenie v prípade smrti Anne Heche († 53): Všetko je inak

Šokujúce zistenie v prípade smrti Anne Heche († 53): Všetko je inak

Šokujúce zistenie v prípade smrti Anne Heche († 53): Všetko je inak

Pitevná správa odhalila detaily.

Život Anne Heche sa skončil mimoriadne tragicky. Po šialenej jazde po Los Angeles narazila svojím autom do domu, ktoré následne zachvátili plamene a z vraku ju museli vyslobodzovať hasiči. Americká herečka bola následne v kóme a od prístrojov ju odpojili po tom, ako sa našiel vhodný príjemca orgánov. 

Predbežné testy krvi herečky vtedy vyšli na narkotiká pozitívne, čo viedlo k vyšetrovaniu trestného činu pod vplyvom omamných látok. Vyšetrovanie i snahy o vznesenie obvinenia však podľa polície úrady zastavili po tom, ako bola vyhlásená za mŕtvu.

Podľa nemenovaných policajných zdrojov mala 53-ročná herečka pozitívny test na kokaín a fentanyl, ktorý sa v klinických podmienkach používa na tíšenie bolesti. Prítomnosť fentanylu v krvi mohla byť aj dôsledkom nemocničnej liečby.

Najnovšie správy však informujú o tom, že herečka nebola v čase nehody zdrogovaná, píše New York Post. Po havárii utpela popáleniny druhého stupňa na 12 percentách tela. Podľa pitevnej správy bola uväznená vo svojom horiacom aute asi 30 minút.

Heche zomrela na následky otrávenia splodinami a popálenín ako aj zlomeniny kľučnej kosti. Podľa správy súdneho lekára predpokladali, že toto zranenie jej počas toho, ako bola v aute, spôsobilo bolesti a „značne prispelo“ k tomu, že zraneniam podľahla.

Smrť je podľa správy považovaná za nehodu a pitva vyvrátila predchádzajúce správy o tom, že bola pod vplyvom drog. V správe sa uvádza, že výsledky moču vyšli pozitívne na kokaín, kanabinoidy a fentanyl. Ten jej však podali až v nemocnici.

Anne Heche sa preslávila snímkami Donnie Brasco a Šesť dní, sedem nocí i vzťahom s moderátorkou Ellen DeGeneres. Bola matkou dvoch synov - Homera (2002), ktorého otcom je kameraman Coleman Laffoon, a Atlasa (2009), ktorého splodila s hercom Jamesom Tupperom. S oboma mužmi sa rozišla.

FOTO:  Profimedia.sk

Najnovšie videá