• TV Markíza
  • Kórejská kozmetika s kyselinou hyalurónovou – ako pôsobí táto zložka a prečo ju hľadať v produktoch na ošetrovanie pokožky?

Kórejská kozmetika s kyselinou hyalurónovou – ako pôsobí táto zložka a prečo ju hľadať v produktoch na ošetrovanie pokožky?

Kórejská kozmetika s kyselinou hyalurónovou – ako pôsobí táto zložka a prečo ju hľadať v produktoch na ošetrovanie pokožky?

Vďaka kyseline hyalurónovej je pokožka hĺbkovo hydratovaná a mäkká, oneskoruje sa proces starnutia pokožky a dochádza k redukcii vrások.

Bežne sa používa v kozmetických salónoch a na klinikách estetickej medicíny. Pri aplikácii pomocou ihly na konkrétne miesta vypĺňa medzibunkový priestor, modeluje a hydratuje, vďaka čomu dosiahneme efekt zdravej, pevnej, hladkej, mäkkej a hydratovanej pokožky. Žiaľ, vekom postupne ubúda. Jedným zo spôsobov, akým ju môžeme doplniť, je aj aplikácia hydratačnej kozmetiky s obsahom kyseliny hyalurónovej s preukázateľnými hydratačnými účinkami pôsobiacej na napínanie pokožky.

Nielen krémy s kyselinou hyalurónovou

Kozmetické výrobky s touto zložkou sú bezpečné pre každú pokožku, preto sú veľmi populárne a často sa používajú pri kozmetických procedúrach. Kórejská kozmetika taktiež obsahuje kyselinu hyalurónovú. Spomedzi kozmetických výrobkov s kyselinou hyalurónovou je dobré zvoliť tie, ktoré obsahujú čo najvyššiu koncentráciu tejto zložky, teda kórejské zlupovacie pleťové masky, séra a esencie.

 Na každodenné ošetrovanie pleti sa odporúča krém s kyselinou hyalurónovou na deň a noc. Na zrelú pleť sa odporúča nanášať aj krém určený na očné okolie. Ak hľadáte intenzívnu starostlivosť a okamžitý efekt, čakajú na vás masky a séra s kyselinou hyalurónovou vyhladzujúcou pokožku.

 V našej drogérii nájdete najlepšie kórejské kozmetické produkty: krém s kyselinou hyalurónovou, hyalurónové sérum alebo hyalurónovú zlupovaciu masku. Doprajte si tú najlepšiu starostlivosť, ktorú si zaslúžite a vráťte svojej pokožke stratenú pevnosť!

 Táto skvelá kozmetická zložka intenzívne hydratuje a vyživuje pokožku. Prirodzene sa zúčastňuje na tvorbe buniek pokožky, čím napomáha produkcii kolagénu a elastínu. Zároveň spomaľuje starnutie pokožky vďaka minimalizovaniu viditeľných vrások a vyhladzovaniu pokožky. Priaznivo pôsobí pri liečbe akné, keďže redukuje zápalové stavy a dokonale hydratuje pokožku so sklonom k rýchlemu masteniu.

 Kedy používať kyselinu hyalurónovú

Používanie kyseliny hyalurónovej sa odporúča v prípade suchej, drsnej, citlivej a reaktívnej pokožky so sklonom k praskaniu a vysušovaniu. Odporúča sa aj pri atopickej pokožke. Je ideálnou voľbou aj pri zrelú pleť, keďže podporuje prirodzený regeneračný proces a minimalizuje dôsledky starnutia. Aplikácia kyseliny hyalurónovej sa osvedčila aj pri mastnej a zmiešanej pokožke, pretože neupcháva póry. Bez problémov ju teda môžu používať osoby, ktorých pokožka má sklony k tvorbe akné a rôznych nedokonalostí.

 V závislosti od toho, či ide o kórejské pleťové masky s kyselinou hyalurónovou alebo kórejský krém s kyselinou hyalurónovou, ich používanie sa môže mierne líšiť, avšak ich pôsobenie bude v každom prípade viditeľné. Aktívne zložky prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, pôsobia hydratačne a vyživujúco. Pre zvýšenie vstrebávania cenných látok je dôležité pred samotnou aplikáciou prípravku pokožku dôkladne vyčistiť a počas aplikácie si dopriať jemnú masáž tváre, krku a dekoltu.

 V našej drogérii určite neprehliadnite ani kórejské hydrogélové vankúšiky pod oči s kyselinou hyalurónovou, ktoré dokonale hydratujú a vyhladzujú jemnú pokožku pod očami. Pôsobia intenzívnejšie ako očné krémy. Obsahujú veľké množstvo aktívnych výživných látok, ktorých účinky sa dostavia pomerne rýchlo, vďaka čomu môžeme výsledky používania vankúšikov pod oči pozorovať veľmi rýchlo. Pokožka je vyživená, napnutá, hladká a vrásky pod očami sú jemnejšie a menej viditeľné. Zmizne opuch a kruhy pod očami sa rozjasnia. Kórejská kozmetika prináša množstvo nesporných výhod.

 Kozmetické výrobky s obsahom kyseliny hyalurónovej patria v súčasnosti k najžiadanejším produktom zákazníkov po celom svete. Medzi Kórejčankami lámu rekordy popularity. Ide o najčastejšiu voľbu kozmetických produktov v Kórei. Nie náhodou. Účinky kyseliny hyalurónovej sú preukázateľné. Používanie kyseliny hyalurónovej je prelomovým krokom v boji proti starnutiu prirodzeným spôsobom.

 

Najnovšie videá