• TV Markíza
  • Výber ideálnej zimnej bundy, nie je len otázka tepla

Výber ideálnej zimnej bundy, nie je len otázka tepla

Výber ideálnej zimnej bundy, nie je len otázka tepla

Cieľom je nielen ukázať vám, aké bundy sú dostupné na trhu, ale tiež pomôcť vám pochopiť, na čo sa zamerať pri výbere ideálnej zimnej bundy.

Zima je tým obdobím roka, ktoré neustále testuje našu schopnosť vyrovnať sa s nízkymi teplotami. Zatiaľ čo niektorí sa môžu tešiť z bieleho snehu a jasu ľadu, iní s netrpezlivosťou očakávajú jar, snívajúc o slnku a teple. Avšak, bez ohľadu na to, do ktorej skupiny patríte, jedno je isté: v zime potrebujete vhodné oblečenie.

Cieľom je nielen ukázať vám, aké bundy sú dostupné na trhu, ale tiež pomôcť vám pochopiť, na čo sa zamerať pri výbere ideálnej zimnej bundy. Pripravte sa na cestu svetom módnych zimných vrchných odevov, ktoré vám nielen poskytnú teplo, ale tiež vám umožnia vyzerať štýlovo, aj keď za oknom panujú mrazivé teploty. Ste pripravení? Začnime! 

Veľký návrat perových búnd - teplo a komfort v zimné dni

Pamätáte si, kedy ste naposledy nosili perovú bundu? Možno ju spájate so školskými časmi a teraz sa vám zdá byť trochu zastaraná. Nič viac nesprávneho! Dámske zimné bundy typu perovka sa vrátili na módne prehliadky s novým impulzom, plné sviežich nápadov. Vyzerajú úplne inak, než tie, ktoré si pamätáte.

Moderné perovky majú zaujímavejšie strihy, svieže odtiene a elegantné detaily, ktoré ich odlišujú od starých modelov. Už to nie je tá istá stará perovka, ktorej sa obávate. Teraz je to kvalitné oblečenie, ktoré by určite upútalo pozornosť každého znalca štýlu.

Perové bundy, či už dlhé alebo krátke, sú nielen štýlové, ale aj praktické. Sú nesmierne teplé, čím poskytujú ochranu dokonca aj počas najchladnejších dní. Sú ideálne na dlhé prechádzky so psom, vychádzky na čerstvý vzduch alebo rýchle nákupy.

Parky - mestský štýl, ktorý nemôžete ignorovať

Parky, skutočné chameleónky medzi dámskymi zimnými bundami, sú jednými z najuniverzálnejších vrchných odevov. Prečo je to tak? Hlavne kvôli ich neuveriteľnej praktickosti. Dizajnované tak, aby chránili pred prísnym zimným chladom, parky sú dokonale izolované a ich masívne kapucne a množstvo vreciek zvyšujú ich funkčnosť.

Okrem toho parky sú tiež módnym kúskom, ktorý sa hodí takmer ku každému štýlu. Sú univerzálne a ľahko sa prispôsobia rôznym vzhľadom. Máte rada casualový štýl? Parka skombinovaná s voľnými džínsami a pohodlnými teniskami je istotou úspechu. Preferujete elegantnejší vzhľad? Skombinujte parku s koženými legínami a podpätkami a určite zapôsobíte.

Parka je neoddeliteľnou súčasťou každého zimného šatníka. S vhodným stylingom je táto bunda vhodná tak na zimnú prechádzku, ako aj na stretnutie s priateľmi. Bez ohľadu na to, či si vyberiete model s kapucňou alebo bez nej, v neutrálnej farbe alebo v živom odtieni, parka bude vždy vyzerať sviežo a štýlovo.

Dámske zimné bundy s kožušinou: luxus, ktorý vás zahreje

Keď premýšľame o luxusných zimných vrchných odevoch, bundy s kožušinou sú často na vrchole zoznamu. Prečo? No, kožušina nielen dodáva tepla, ale aj rafinovaného štýlu. Dámske zimné bundy s kožušinou sú skutočným módnym hitom, ktorý je v móde už niekoľko sezón. Tým nemusíte mať strach, že dnes zakúpený vrchný odev nebude na čase o rok.

Dámske zimné bundy s kožušinou môžu byť v mnohých variantoch - od bundy s kožušinovým golierom, cez kožušinové lemy rukávov, až po bundy úplne pokryté kožušinou. Každá z nich má svoje jedinečné čaro a určite dokáže dodať iskru dokonca aj najskromnejšiemu outfitu.

Napriek tomu, že kožušinové bundy sú často spojené s luxusom, nemusí to vždy znamenať obrovskú investíciu. Na trhu nájdete aj veľa kvalitných modelov z umelej kožušiny, ktoré vyzerajú rovnako luxusne ako tie pravé, ale sú oveľa dostupnejšie a etickejšie.

Záver

ber správnej zimnej bundy by mali ovplyvniť rôzne faktory - počasie, vaše potreby a vkus. Nezabudnite však, že najdôležitejšie je, aby vás bunda zahrievala a cítili ste sa v nej pohodlne. Ako vidíte, móda a funkčnosť môžu ísť ruka v ruke. Preto pri výbere bundy nezabúdajte na štýl a povedzte nie nudným zimným odevom!

Najnovšie videá