• TV Markíza
  • Autokoberce a autorohože v boji proti znečisteniu vozidla

Autokoberce a autorohože v boji proti znečisteniu vozidla

Autokoberce a autorohože v boji proti znečisteniu vozidla

Ak riešite autovýbavu pre vaše vozidlo, myslite aj na jeho dostatočnú čistotu.

Stav interiéru o samotnom vodičovi veľa napovie. Aby sme sa vo svojom aute cítili dobre my aj spolujazdci, dbajte na to, aby sa v ňom nehromadili nečistoty. Správnym vybavením ho pred nimi nielen neochránite, ale môžete mu tak dodať aj jedinečný a vkusný štýl.

Kvalitné autokoberce si udržia svoj tvar

Automobily využívame na rôzne účely. Najmä v prípade služobných vozidiel často trpí aj stav interiéru, pri niektorých zamestnaniach sa jednoducho špinavej podlahe asi nevyhneme. Tá je poriadne skúšaná aj v zimnom období. Ak ale vsadíte na kvalitné autokoberce, doprajete autu dôslednú starostlivosť.

V dnešnej dobe si ich môžete zadovážiť vyhotovené aj priamo na mieru a prispôsobené štýlu rôznych značiek. Zaujímavou voľbou sú velúrové prevedenia, ktoré sú obľúbené najmä pre ich zvukovo izolačné vlastnosti. Okrem toho, pri výrobe z kvalitných materiálov si udržia stálosť svojho tvaru.

Ak budú navyše vybavené protišmykovou vrstvou, nebudete si ich vedieť vynachváliť. Poteší aj fixačný systém či jednoduchá údržba. Textilné rohože sa upevňujú pohodlne, navyše sú chránené pred nežiadúcim pohybom.

Voňavé autorohože? Na tie nikto nezabudne

Na podobné účely slúžia aj gumové autorohože. Tie sú dobrou voľbou v každom počasí, za čo ďakujú praktickosti a materiálu. Uprednostnite ale kvalitu, aby si poradili aj v zimných mesiacoch s možným poškodením alebo znečistením, spôsobeným popadaným lístím, blatom či snehom.

Gumený povrch je zárukou bezproblémového čistenia - nečistoty jednoducho vysypete alebo zlejete a následne rohož očistite vlhkou handrou, alebo vodou. Ak si zvolíte zaujímavé štýlové prevedenia alebo voňavé alternatívy, vaše vozidlo si v pozitívnom slova zmysle zapamätá každý, kto sa v ňom prevezie. Vyrábajú sa cielene pre rôzne značky, čím docielite to, aby vám presne zapasovali na podlahu.

Najnovšie videá