• TV Markíza
  • Kúzelníci z Harlem Globetrotters sa vrátia na Slovensko

Kúzelníci z Harlem Globetrotters sa vrátia na Slovensko

Kúzelníci z Harlem Globetrotters sa vrátia na Slovensko

Po ôsmich rokoch znova potešia slovenských divákov!

Legendárny basketbalový tím Harlem Globetrotters sa v marci budúceho roka predstaví v Bratislave a v Košiciach. Kúzelníci s loptou, ktorí bavia fanúšikov už dlhé desaťročia, sa na návštevu našej krajiny tešia a sľubujú parádnu šou.

Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa súčasťou svetoznámeho globálneho turné Harlem Globetrotters, ktorí na palubovke predvádzajú extrémne basketbalové inovácie a ponúkajú fanúšikom nezabudnuteľnú ZÁBAVU. Pozrite si naživo hviezdy Globetrotterov, ako svojim DRIBLOVANÍM a SMEČOVANÍM ZATOČIA hlavy svojim neúprosným súperom, Washington Generals! Nechajte sa uchvátiť neuveriteľnými strelami, majstrovskými trikmi s loptou a pobaviť nad úplne novými a neprekonateľnými možnosťami interakcie s fanúšikmi pred, počas a po zápase.

Galéria

​2.3.2024 – BRATISLAVA / Zimný štadión Ondreja Nepelu

3.3.2024 – KOŠICE / Steel Aréna

Vstupenky v sieti Ticketportal www.ticketportal.sk

Príďte sa pozrieť na hráčov ako TNT, Bulldog, Cheese, Torch, Hot Shot, Jet, Wham, Thunder a mnoho ďalších, ako vytrú palubovku s hráčmi Washington Generals a rozburácajú tribúny. A kto vie, možno sa náhle ocitnete uprostred palubovky ako súčasť NOVÝCH, prestávkových ukážok zručností pre FANÚŠIKOV!

Najnovšie videá