• TV Markíza
  • Pánska zimná móda – čo si obliecť, aby ste vyzerali trendy

Pánska zimná móda – čo si obliecť, aby ste vyzerali trendy

Pánska zimná móda – čo si obliecť, aby ste vyzerali trendy

Zima je tu a s ňou prichádza aj možnosť oživiť svoj šatník o niečo viac, než len základnými kusmi oblečenia.

Keď príde reč na pánsku zimnú módu, je dôležité zohľadniť trendy a zároveň sa udržať v teple. Dnes si predstavíme niekoľko kľúčových kúskov, ktoré vám pomôžu vyzerať štýlovo a ochránia vás pred chladom.

Bomber bundy – skvelý štýlový kúsok so zaujímavou históriou

Pánske bomber bundy sú jedným z neprehliadnuteľných trendov tejto zimy. Tieto bundy majú pôvod v armáde a boli prvýkrát používané pilotmi počas druhej svetovej vojny. Dnes sú však neodmysliteľnou súčasťou módneho sveta a symbolom štýlu.

Pri výbere bomber bundy si môžete vybrať z rôznych materiálov a farieb. Pre klasický a elegantný vzhľad môžete zvoliť čiernu koženú bundu, ktorá je vždy trendy. Ak preferujete mäkší a pohodlnejší materiál, vlnené bomber bundy sú skvelou voľbou.

Máte radšej výraznejší štýl? To si rozhodne tento rok prídete na svoje. Okrem zemitých odtieňov zelenej alebo hnedej, na vás čakajú neprehliadnuteľné kockované vzory alebo dokonca vysoko moderné farebné kúsky.

Ak sa chcete odlíšiť, môžete bomber bundu kombinovať s rôznymi kúskami oblečenia. Noste ju na tričku s džínsami pre neformálny vzhľad, alebo ju zlaďte s košeľou a štýlovými nohavicami pre elegantnejší vzhľad. Módne pánske bombery sú všestranným kúskom, ktorý vám umožní vyjadriť svoj jedinečný štýl.

FOTO:  vlastné / Answear.sk

Snehule funkčné a štýlové

Keď prichádza zima, jedným z najdôležitejších kúskov obuvi, do ktorých by ste mali investovať, sú pánske snehule. Aj keď sa na prvý pohľad môžu zdať ťažkopádne, dnešné modely sú dizajnované tak, aby boli nielen funkčné, ale aj štýlové.

Pánske snehule majú tiež zaujímavú históriu. Ich pôvod siaha až do severných krajín, kde boli nevyhnutným kúskom obuvi pre prežitie v drsných zimných podmienkach. Dnes sú však stále populárne a výborne chránia pred mrazom a snehom.

Navyše, vyberie si naozaj aj ten najnáročnejší módny znalec. V sekcii pánske snehule na Answear.sk je široký výber topánok rôznych farieb a strihov. Od vysoko módnych členkových topánok do mesta, cez štýlové moon boots, ktoré využijete na silvestrovskom pobyte na horskej chate, až pohodlné semišové snehule, vďaka ktorým budete mať chodidlá ako v papučke.

Pri výbere snehúľ je dôležité zvoliť také, ktoré sú vodeodolné a majú dostatočnú izoláciu. Rovnako dôležité je, aby mali protišmykovú podrážku, čo vám umožní pohodlne sa prechádzať aj po zľadovatených chodníkoch. Snehule môžete nosiť s rôznymi druhmi oblečenia. S džínsami a teplým svetrom budete vyzerať štýlovo a zároveň budete dobre pripravení na zimu.

Ideálne na výlet na hory

Zima je tiež ideálnym obdobím na výlety na hory. Ak sa chystáte na dovolenku v horskom stredisku, na výber máte mnoho štýlových možností. Pánske zimné oblečenie je nielen štýlové, ale aj funkčné a vy sa tak nemusíte báť, že by ste počas zimných radovánok s priateľmi prechladli. Pokiaľ si práve nebudete užívať lyžovanie, vybavte sa teplým zimným kabátom a doplňte ho štýlovou čiapkou.

V zimnom období je dôležité myslieť nielen na teplotu, ale aj na svoj štýl. Pánska zimná móda ponúka množstvo možností, ako kombinovať štýl a pohodlie. Bomber bundy, pánske snehule a funkčné oblečenie na hory sú len niektoré z kľúčových kúskov, ktoré by ste mali zahrnúť do svojho šatníka. S týmito tipmi môžete vyzerať trendy a zároveň zostanete v teple počas celého zimného obdobia. Nezabudnite na detaily a prispôsobte svoj štýl podmienkam, ktoré vás čakajú.

Najnovšie videá