• TV Markíza
  • Využi unikátnu príležitosť a staň sa tanečníkom v hviezdnej šou Let's Dance

Využi unikátnu príležitosť a staň sa tanečníkom v hviezdnej šou Let's Dance

Využi unikátnu príležitosť a staň sa tanečníkom v hviezdnej šou Let's Dance

Najúspešnejšia svetová tanečná šou plná hviezd a elegancie hľadá profesionálnych tanečníkov.

Tanečná šou Let's Dance patrí dlhodobo k najsledovanejším formátom nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Počas ôsmich sezón si diváci mohli vychutnať vystúpenia pripomínajúce hollywoodske produkcie, krásne kostýmy, tematické večery, nádherné emócie a v neposlednom rade strhujúce tanečné výkony celebrít a ich tanečných partnerov, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tohto formátu.

Práve pre tanečníkov teraz prichádza jedinečná príležitosť byť súčasťou tejto veľkolepej šou. Televízia Markíza totiž otvára kasting pre všetkých profesionálnych tanečníkov, ktorí chcú predviesť svoje kvality a umenie a urobiť ďalší krok vo svojej kariére. „Verím, že byť súčasťou Let's Dance je niečo výnimočné. Tanečníci majú obrovskú šancu odprezentovať seba a svoje zručnosti. Súčasne im účinkovanie v šou poskytne nové kariérne príležitosti a otvorí dvere do sveta šoubiznisu,“ povedal kreatívny producent a režisér šou Pepe Majeský. „Tanečníci sú integrálnou súčasťou Let's Dance a majú veľmi zodpovednú úlohu. Sú nielen spolutvorcami choreografií, ale aj najbližšími osobami celebritných účinkujúcich v súťaži. Budú však mať obrovskú podporu každého, kto sa podieľa na tvorbe šou, získajú nové skúsenosti, vyskúšajú si rôzne tanečné štýly a budú spolupracovať len s tými najlepšími vo svojom odbore,“ dodal hlavný choreograf Miňo Kereš.

Vďaka Let's Dance sa do povedomia širokej verejnosti dostali tanečníci ako Peter Modrovský, Katarína Jakeš (rod. Štumpfová), Ivana Gáborík (rod. Surovcová), Dominika Rošková, Vílém Šír, Marek Klič, Matyáš Adamec a mnohí ďalší.

Ôsma séria Let’s Dance sa stala jedným z najsledovanejších programov sezóny. Tituly kráľa a kráľovnej tanečného parketu si vybojovali Jana Kovalčiková a Vilém Šír, ktorí vo finále zvíťazili nad Gabrielou Marcinkovou s Matyášom Adamcom a Vratkom Sirágim s Annou Riebauerovou. Nedeľnými večermi sprevádzala moderátorská dvojica Viktor Vincze a Lucia Hlaváčková a tanečné výkony hodnotila skvelá porota v zložení Adela Vinczeová, Tatiana Drexler, Ján Ďurovčík a víťaz siedmej série Ján Koleník. O tom, kto sa bude môcť pýšiť titulmi kráľovná a kráľ tanečného parketu, rozhoduje odborná porota a diváci prostredníctvom SMS hlasovania.

Záujemcovia sa môžu prihlásiť na kasting prostredníctvom webu www.markiza.sk/casting do 6. decembra 2023.

Najnovšie videá