• TV Markíza
  • Ján Koleník prekvapí divákov v novej polohe: Bude moderovať tento projekt

Ján Koleník prekvapí divákov v novej polohe: Bude moderovať tento projekt

Ján Koleník prekvapí divákov v novej polohe: Bude moderovať tento projekt

Populárny herec aktuálne hviezdi v Dunaji, teraz sa ukáže v inom svetle.

Jeden z najobľúbenejších hercov súčasnosti Ján Koleník sa predstaví divákom v doteraz nepoznanej polohe. Všetci ho poznajú ako fantastického herca, teraz sa predstaví ako moderátor, a to charitatívneho programu Deň s Nadáciou Markíza. Moderovania sa nezhostí sám, pomôže mu jeho seriálová manželka z Dunaja, herečka Janka Majeská, a moderátorka Telerána, Lucia Hlaváčková.

Každoročný Deň s Nadáciou Markíza sa uskutoční už 7. decembra. V tento deň sa budeme intenzívne venovať zbierke pre deti, ktoré to potrebujú. Tento rok bude pomoc smerovať Detskému a adolescentnému oddeleniu Psychiatrickej kliniky JLF UK a Univerzitnej Nemocnice Martin na dobudovanie detského psychiatrického stacionára.

Ako sa pozerá Ján Koleník na tému detského duševného zdravia? Čo pre neho táto téma znamená? Akými prostriedkami sa populárny herec udržuje v dobrej duševnej kondícii? Čo mu pomáha? Bude to pre Koleníka úplne prvýkrát, čo sa zhostí úlohy moderátora? Teší sa na túto skúsenosť?

Dozviete sa v rozhovore s Jánom Koleníkom.

Ako môžete pomôcť?
Podporiť deti s duševnými problémami a zanechať tak odtlačok na ich ceste k uzdraveniu môžete aj vy. Od teraz až do 7. decembra počas celého dňa do polnoci sa do zbierky môžete zapojiť prostredníctvom:

SMS zaslanej v tvare:

DMS (medzera) NADACIAMARKIZA na číslo 877 (v sieti všetkých operátorov, pričom cena jednej SMS je 5 eur). Zbierka je registrovaná MV SR a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov.

Ľubovoľným finančným príspevkom priamo na číslo účtu verejnej zbierky:

SK57 1111 0000 0003 3322 2023

Ďakujeme, že s nami pomáhate tým, ktorí si sami pomôcť nedokážu. Spoločne dokážeme viac!

Najnovšie videá