• TV Markíza
  • Minuli sa vám nápady na darčeky pre vašu partnerku? Inšpirujte sa

Minuli sa vám nápady na darčeky pre vašu partnerku? Inšpirujte sa

Minuli sa vám nápady na darčeky pre vašu partnerku? Inšpirujte sa

Vianoce, Valentín, Medzinárodný deň žien. Za posledné necelé tri mesiace museli muži hneď trikrát vymýšľať vhodný darček pre svoje partnerky.

A to nepočítame s prípadnými narodeninami, meninami, výročiami a pod. Ak ste aj mali nejaké nápady, je celkom možné, že ste si ich vyčerpali. Preto máme pre vás niekoľko tipov pre opätovné načerpanie inšpirácie.

Darčeky pre každú ženu

Začneme všeobecnejšími darčekmi. Hneď prvý tip je veľmi jednoduchým riešením potreby vymyslieť nejaký darček pre svoju partnerku. To však neznamená, že to nie je darček hodnotný. Na mysli totiž máme originálny darčekový kôš. Aj ak si vaša partnerka prísne stráži svoju postavu, určite si rada raz za čas pomaškrtí na kvalitných dobrotách, ktorých je takýto darčekový kôš plný. A vybrať vhodný darčekový kôš je maximálne jednoduché, veď zaiste viete, čo má vaša polovička rada.

Nejedna žena by povedala, že kabeliek nikdy nie je dosť. A preto sú aj štýlové kožené kabelky stávkou na istotu, ak hľadáte darček pre svoju partnerku. Ako však vybrať tú správnu? V prvom rade sa potrebujete trafiť do vkusu vašej partnerky, ktorý si môžete „odkukať“ z jej ďalších kabeliek. A dobrá kabelka (obzvlášť, ak je určená na každodenné nosenie) by mala byť dostatočne praktická a priestranná. Treba však poznamenať, že kvalitná kabelka je darčekom na dlhé roky.

Aj o šperkoch by určite množstvo žien povedalo, že ich nie je nikdy príliš veľa. A keďže krásnym šperkom nikdy nič nepokazíte, ide aj o skvelý darček. Ak však kupujete šperk ako prekvapenie, vyhnite sa takým, ktorých výber závisí od veľkosti (napr. prstene). Ideálnou voľbou sú tak napríklad pekné zlaté náušnice. Na internete nájdete množstvo rád týkajúcich sa výberu náušníc podľa tvaru tváre ženy. Ak sa nimi budete riadiť, zaručene vyberiete dobre.

Hľadáte niečo špecifickejšie?

Ak chcete nejaký špecifickejší darček, ideálne je zamerať sa na záľuby vašej partnerky. Tie môžu byť rôzne a preto aj príkladov by sa dalo uviesť nespočetné množstvo. Uvedieme však aspoň pár, pre predstavu.

V prípade, že vaša polovička miluje čas strávený na horách a rada posúva svoje limity výstupmi na horské štíty, môžete jej zakúpiť ďalekohľad, aby si tie úžasné výhľady, ktoré turistika často ponúka, mohla vychutnávať ešte viac. Napríklad Minox má širokú ponuku ďalekohľadov v rôznych cenových kategóriách, takže si z ich ponuky vyberie naozaj každý.

A čo v prípade, že má vaša partnerka (okrem vás) nadovšetko rada svoje auto? Automobilovým nadšencom predsa nemusí byť len muž, ale aj žena. Ak to platí aj pre tú vašu, môžete jej podarovať účinný prípravok na čistenie kože v automobilových interiéroch a ďalšiu autokozmetiku. Každý, kto sa o svoje auto náležite stará, sa totiž kvalitnej autokozmetike zaručene poteší.

Najnovšie videá