• TV Markíza
  • Alice Cooper v lete 2024 prichádza s novou šou

Alice Cooper v lete 2024 prichádza s novou šou

Alice Cooper v lete 2024 prichádza s novou šou

Priekopník divadelného hororového rocku Alice Cooper oznamuje na rok 2024 európske turné, počas ktorého nevynechá ani Slovensko. Po úspešnom a nabitom roku 2023, počas ktorého precestoval Severnú Ameriku, kde odohral 67 koncertov a propagoval svoj album „Road“, prichádza so svojou novou scénickou šou do Európy. Pre jeho slovenských fanúšikov je tu skvelá správa: 14.júna 2024 zavíta aj na Slovensko.

Cooper, člen Rock'n'rollovej siene slávy, zvyčajne trávi až šesť mesiacov v roku na cestách, čím prináša svoju kultovú značku rockovej psychodrámy tak verným, ako aj novým fanúšikom. Pri týchto vystúpeniach si rovnako užíva divákov ako oni jeho. Cooper, známy aj ako architekt shock rocku (či už s pôvodnou skupinou Alice Cooper alebo ako sólový umelec), rozbúril vody a podkopal autoritu generácií strážcov status quo, neustále prekvapujúc fanúšikov svojím brilantným hororovým štýlom.

V roku 2023 Alice vydal nový album „Road“, ktorý napísal a nahral spolu s dlhoročnými členmi svojej koncertnej kapely Chuckom Garricom, Nitou Straussovou, Ryanom Roxiem, Tommym Henriksenom a Glenom Sobelom. Album, ktorý opäť produkoval Bob Ezrin a ktorý vyšiel vo vydavateľstve earMUSIC Records, okamžite získal pozitívne ohlasy:

„Jeden z najlepších albumov Alice Coopera všetkých čias“ – Record Collector (UK)

„Čo pesnička, to hit. Alice je na tomto albume neuveriteľný, ten človek je naozaj legenda.“ -Powerplay (UK)

„Alice je v top forme“ – Classic Rock (GERMANY)

„Náramne zábavná hudba. 4/5“ - Mojo (UK)

Pozor zmena!

Koncert sa mal pôvodne konať 14. júna v amfiteátri Banská Bystrica, ale teraz prichádza zmena.

Alice COOPER chce pre svojich fanúšikov vytvorit čo najlepšiu show a kvôli technickým potrebám a logistike presúvame koncert z Banskej Bystrice do PEUGEOT Arény v Bratislave. Koncert sa uskutoční v pôvodnom termíne 14.6.2024 v novom mieste konania. Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky najneskôr do 17.5.2024 na tom mieste kde si ich zakúpili.

Vstupenky zakúpite v sieti Ticketportal, www.ticketportal.sk

Najnovšie videá