• TV Markíza
  • Láska zvíťazí. Voyo chystá špeciál s komikom Kubom Lužinom

Láska zvíťazí. Voyo chystá špeciál s komikom Kubom Lužinom

Láska zvíťazí. Voyo chystá špeciál s komikom Kubom Lužinom

V pondelok, 10. júna 2024, vypukne nakrúcanie ďalšieho Voyo Špeciálu. Lístky na nakrúcanie šou obľúbeného komika Kuba Lužinu sú už teraz dostupné v predaji.

Voyo nepoľavuje a na jún pripravuje nakrúcanie nového samostatného Voyo Špeciálu. Ďalším z radu vynikajúcich slovenských stand-up komikov, ktorý predvedie svoje umenie vo veľkom hodinovom predstavení, bude obľúbený Kubo Lužina. Nakrúcanie špeciálu s názvom Kubo Lužina: Láska zvíťazí je naplánované na pondelok, 10. júna 2024, a fanúšikovia stand-up comedy žánru môžu byť aj tentokrát jeho súčasťou. Lístky sú už teraz dostupné v predaji.

Kubo Lužina - muž, ktorý svet nechápe a svet nechápe jeho. Drsno aj láskavo, tvrdo a zároveň milo, ale hlavne smiešne sa pozrieme na obyčajný svet očami neobyčajného muža. V novom špeciáli sa, ako už samotný názov hovorí, diváci dozvedia, či láska dokáže naozaj zvíťaziť.

Jakub Lužina je slovenský stand-up komik, divadelný herec, moderátor, improvizátor a podcaster. „Keď ma Voyo oslovilo na spoluprácu, bol som poctený. Pre mňa, ako komika, znamená vlastný špeciál veľmi veľa. Je to veľký míľnik v živote performera. Bude to výzva, ale teším sa na ňu,“ povedal Kubo Lužina, ktorého stand-up špeciál by si fanúšikovia rozhodne nemali nechať ujsť. „Je to určite to najlepšie, čo v ten večer môžu urobiť. Buď to, alebo bryndzové halušky,“ dodal s humorom sebe vlastným komik.

Kubo Lužina
Kubo Lužina  |  FOTO:  Voyo

Voyo Špeciály žánru stand-up comedy sa na Voyo tešia veľkej popularite. „Predplatitelia Voyo si obľúbili naše Voyo Špeciály v podobe veľkých celovečerných vystúpení najobľúbenejších domácich stand-up komikov. Som rada, že popri príprave comedy šou Joa Trendyho s názvom Prečo práve ja? sme sa pustili aj do prípravy špeciálu s Kubom Lužinom a našim divákom tak počas leta prinesieme rovno dvojitú porciu kvalitnej zábavy,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a Voyo. Predplatitelia nájdu už teraz na Voyo aj ďalšie vynikajúce slovenské či české stand-upy: Simona: Donaha!, Jakub Zitron Ťapák: Ruku na srdce, Samo Trnka: Manžel, otec, hovado, Ondřej Sokol: Celebrity, či Kozub: Bez urážky!

Nakrúcanie stand-up comedy Láska zvíťazí sa bude konať už v pondelok, 10. júna 2024, v Starej tržnici v Bratislave a fanúšikovia stand-upov môžu byť pri tom. Pripravené sú dve predstavenia o 17:00 h a o 20:00 h. Hosťami, ktorí rozhodne pobavia, budú skvelí komici Ivan Kostra a Milan „Docent“ Sedliak. Fanúšikovia nájdu vstupenky už teraz v predaji v sieti Ticketportal. Voyo Špeciál Kubo Lužina: Láska zvíťazí prinesie Voyo počas leta tohto roka.

Voyo je streamovacia služba, ktorú na Slovensku prevádzkuje skupina Markíza. Koncom roka 2020 prešla kompletným vizuálnym aj obsahovým reštartom. Odvtedy zaznamenáva výrazný nárast počtu predplatiteľov, aktuálne je ich na Slovensku a v Česku už viac než 800 000. Voyo zároveň patrí ku kľúčovým projektom digitálnej transformácie mediálnej skupiny CME na všetkých trhoch, kde pôsobí. Okrem obľúbených televíznych programov v predstihu ponúka používateľom prístup ku knižnici plnej filmov a seriálov z lokálnej i zahraničnej produkcie, populárnym športovým prenosom, či ďalšiemu prémiovému obsahu. Neustále prináša nové vylepšenia a funkcionality, pričom každý rok plánuje rozvíjať aj tvorbu exkluzívnych titulov.

PR oddelenie skupiny Markíza

Najnovšie videá