• Lifestyle
  • Victoria Beckham má 15 zásnubných prsteňov: Ich hodnota je astronomická

Victoria Beckham má 15 zásnubných prsteňov: Ich hodnota je astronomická

Victoria Beckham má 15 zásnubných prsteňov: Ich hodnota je astronomická

Pozrite si luxusnú zbierku aj s cenami.

Pokiaľ ide o zásnubné prstene, tie celebritné sú určite iná liga. Ak ide o počet a jedinečné kúsky, nikto to nerobí lepšie ako Victoria Beckham, ktorej kolekcia šperkov sa pýši pätnástimi zásnubných prsteňmi. Áno, čítate správne. Jej manžel David Beckham kúpil bývalej speváčke počas ich 26-ročného vzťahu rekordných 15 zásnubných prsteňov. Sú jedinečné a ich hodnota sa šplhá k niekoľkým miliónom.

Od prvého jednoduchého dizajnu až po zbierku výrazných farebných drahokamov, Victoria Beckham pravidelne strieda jednotlivé dizajny a my sa na ne nevieme vynadívať. A všimnite si, ako už má Vicky B. natrénované pózy, aby čo najlepšie ukázala luxusné šperky. Toto je 15 zásnubných prsteňov Posh Spice.

1998: Diamant v tvare „marquise“

Keď David Beckham požiadal o ruku Victoriu v roku 1998, urobil tak s trojkarátovým diamantom s markízovým výbrusom, osadeným na obrúčke zo žltého zlata. Prsteň vtedy údajne stál okolo 85-tisíc dolárov.

Victoria Beckham
1998  |  FOTO:  Profimedia.sk

2001: Platinová obrúčka

Po svadbe Beckham prestala nosiť svoj markízový diamant a na približne 18 mesiacov prešla na platinovú obrúčku. Jednoduchý dizajn so skoseným okrajom a bielymi diamantmi bol jedinou obrúčkou, ktorú kedy Victoria nosila. Jej hodnota sa odhaduje na 25-tisíc dolárov.

Victoria Beckham
2001  |  FOTO:  Profimedia.sk

2003: Diamant v tvare „emerald“

V roku 2003 na MTV Movie Awards predviedla Victoria prvý veľký upgrade prsteňa. Dostala obrovský diamant v tvare „emerald“, ktorý bol dozdobený bočnými diamantmi vsadenými do platiny v hodnote 1,4 milióna dolárov.

Victoria Beckham
2003  |  FOTO:  Profimedia.sk

2004: Ružový oválny diamant

Na oslavu jej 30. narodenín daroval David Victorii ružový diamantový prsteň s obkolesenými drobnými bielymi diamantmi. V tom čase mal údajne hodnotu 1,1 milióna dolárov a vniesol do speváčkinej šperkovnice prvý náznak farby.

Victoria Beckham
2004  |  FOTO:  Profimedia.sk

2005: Diamant v tvare hrušky

Ďalší Victoriin zásnubný prsteň bol zatiaľ jej najväčší a jeho kameň v tvare hrušky mal 17 karátov. Jeho hodnota sa pohybuje niekde v rozmedzí 2 - 3 miliónov dolárov, čo z neho robí jeden z najdrahších kúskov v jej zbierke.

Victoria Beckham
2005  |  FOTO:  Profimedia.sk

2006: Žltý diamant v tvare „emerald“

Victoria pridala do svojho repertoáru ďalší farebný kameň s týmto smaragdovo brúseným žltým diamantom vsadeným do zlatej obrúčky zdobenej diamantmi. Často tento prsteň kombinuje s dvoma obrúčkami, ktoré ho lemovali. Cena prsteňa sa odhaduje na zhruba 2,5 milióna dolárov.

Victoria Beckham
2006  |  FOTO:  Profimedia.sk

2007: Smaragd s platinovou špirálou

Dva roky po narodení svojho tretieho syna Cruza zvýšila počet prsteňov s týmto masívnym smaragdom brúseným do tvaru vankúšika, ktorý je zasadený do obrúčky pokrytej diamantmi. Jeho hodnota sa pohybuje okolo 3 miliónov dolárov.

Victoria Beckham
2007  |  FOTO:  Profimedia.sk

2008: Diamant v tvare „emerald“ veľkých rozmerov

Prsteň z roku 2008 je na prvý pohľad na nerozoznanie od jej smaragdového výbrusu z roku 2006. Avšak rozhodne upúta svojou veľkosťou, keďže má 15 karátov a je z dielne švajčiarskej šperkárskej značky Chopard. Jeho cena dosahuje výšku 4,5 milióna dolárov.

Victoria Beckham
2008  |  FOTO:  Profimedia.sk

2009: Oválny rubín s diamantovým lemom

Victoriin veľký oválny brúsený rubín vsadený do špirálovitého bieleho diamantového základu pripomínal zelený smaragd, ktorý dostala v roku 2007. Obrovský rubín v hodnote neuveriteľných 6 miliónov dolárov debutovala na Met Gala v roku 2009 a doladila ho k bodkovaným šatám od Marca Jacobsa.

Victoria Beckham
2009  |  FOTO:  Profimedia.sk

2010: Oválne brúsený zafír na platinovej obrúčke

Na doplnenie svojej vzácnej sady drahokamov si matka štyroch detí zaobstarala tento obrovský zafír s oválnym tvarom na tenkej platinovej obrúčke. Odhaduje sa, že ide o najdrahší kúsok a suma za neho je stanovená na 6 miliónov dolárov.

Victoria Beckham
2010  |  FOTO:  Profimedia.sk

2010: Ružový diamant s oválnym výbrusom

Posh Spice mierne zjemnila veľkosť a jej druhý zásnubný prsteň v roku zdobil oválny brúsený ružový diamant osadený na obrúčke zo žltého zlata. Stál ju takmer 2 milióny dolárov.

Victoria Beckham
2010  |  FOTO:  Profimedia.sk

2015: Okrúhly diamant so svätožiarou a okrúhlymi bočnými kameňmi

Viktóriin dvanásty prírastok nezdobil jeden, ale hneď tri okrúhlo brúsené diamanty, z ktorých každý je obklopený setom menších kameňov. Cena sa vyšplhala na 2 milióny dolárov.

Victoria Beckham
2015  |  FOTO:  Profimedia.sk

2015: Prsteň z mesačného kameňa

Tentoraz Victoria odhalila nový typ drahokamu - mesačný kameň. Oválny brúsený drahokam, pravdepodobne v hodnote okolo 35-tisíc dolárov, je zasadený do platinovej obrúčky zdobenej diamantmi. Jej 13. zásnubný prsteň navrhol americký klenotník Jacob & Co.

Victoria Beckham
2015  |  FOTO:  Profimedia.sk

2016: Štvorcový diamant na platinovej obrúčke

Úspešná návrhárka predviedla nový výbrus diamantu na červenom koberci úvodného večera filmového festivalu v Cannes v roku 2016. Jej kameň štvorcového tvaru, opäť vsadený do platinovej diamantovej obrúčky, má údajne hodnotu 1,2 milióna dolárov.

Victoria Beckham
2016  |  FOTO:  Profimedia.sk

2018: Štvorcový žltý diamant

Najnovšie pribudol Victorii zásnubný prsteň ďalší žltý diamant. Brúsený kameň v tvare „emerald“ v hodnote približne 2,4 milióna dolárov je uložený na platinovej obrúčke. Bývalá popová hviezda si ho odvtedy dala na niekoľko prestížnych príležitostí vrátane prezentácie Dior Homme na jar 2019.

Victoria Beckham
2018  |  FOTO:  Profimedia.sk

Galéria

Najnovšie videá