• Lifestyle
  • Aj obyčajné biele tričko dokáže v outfite zázraky: 3 nápady, ako ho využiť

Aj obyčajné biele tričko dokáže v outfite zázraky: 3 nápady, ako ho využiť

Základný kúsok si zamilujete.

Na móde je najkrajšie to, že výrazné a odvážne trendy sú sezónnou záležitosťou, ale popri nich môžu existovať jednoduché, jemné trendy, ktoré si každý ľahko začlení do svojho šatníka. A k nim bezpochyby patrí aj biele tričko. Je to stálica v každom šatníku, či už dámskom alebo pánskom, a momentálne sa opäť teší veľkej popularite.

Sociálne site zaplavili outfity, v ktorých sa jemne ukazuje biele tričko hneď v niekoľkých prevedeniach. Vybrali sme pre vás niekoľko praktických a efektných trikov, ako ho originálne zakomponovať do stylingov.

Ako kontrastný akcent

V prípade, že milujete monochromatické outfity, svoje miesto si v nich určite nájde aj biele tričko. Aj keď len v drobnom náznaku. Tričko bude aj praktickým prvkom práve v blížiacom sa prechodnom období. Skvele bude ladiť s pulóvrom či kardigánom a zároveň zafunguje ako ochranná vrstva, ak úpletový kúsok škriabe. Vytvorí šikovnú bariéru pred dráždivou látkou a vašou pokožkou. Zároveň, ak bude jemne trčať spod pulóvra, dodá outfitu jemný kontrastný detail.

View this post on Instagram

A post shared by Liv Perez (@livvperez)

Namiesto košele

Využite minimalistické vlastnosti bieleho tričko a dajte si ho aj k elegantným kúskom namiesto bielej košele či blúzky. Získate tak pohodlie a ležérnosť v jednom. Prekvapí vás, že napriek jednoduchému vzhľadu dodá outfitu rafinovaný nádych. Skvele vyzerá v kombinácii s naozaj kontrastnými materiálmi.

tričko
Aj biele tričko môže pôsobiť elegantne.  |  FOTO:  Profimedia.sk

Skvele zahrá dokonca so slávnostnými materiálmi, ako sú lurex či flitre.

View this post on Instagram

A post shared by Grece Ghanem (@greceghanem)

Na predelenie vrstiev

S blížiacim sa jarným obdobím a zmenou teplôt počas dňa sa opäť dostane do popredia vrstvenie oblečenia. A v tom vám určite pomôže aj biele tričko. Svojou univerzálnou farebnosťou sa hodí do viacerých stylingov a vždy bude pôsobiť inak. Ak si vyberiete oversized predĺžený strih, skvele vynikne ako podklad a farebne outfit predelí v páse. Vrchnú vrstvu tak môžete zvoliť o niečo kratšiu, aby ste dosiahli zaujímavý efekt a zároveň vybalansovali krivky.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jeanette (@_jeanettemadsen_)

Najnovšie videá