Zuzana Fialová

Zuzana Fialová

Slovenská filmová a divadelná herečka, dcéra významného slovenského horolezca Ivana Fialu. Ukončila hudobno-dramatický odbor na Konzervatóriu v Bratislave a v roku 1998 herectvo na činohernej fakulte VŠMU. V tom istom roku sa stala členkou činohry SND. Pravidelne v ňom však hosťovala už od roku 1992. 

Divákom sa predstavila tiež napríklad v divadlách Štúdio L + S, Aréna, Mestské divadlo P. O. Hviezdoslava. Pravidelne účinkuje v televíznych i vo filmových projektoch na Slovensku i v Českej republike. Je držiteľkou viacerých ocenení či nominácií (tiež na Cenu Alfréda Radoka) a má i režijnú skúsenosť.

Zahrala si vo filmoch Čiara, Lidice, Tango s komármi či Obsluhoval som anglického kráľa. Diváci ju tiež videli v šou Let’s Dance, kde bola neskôr aj porotkyňou, ako aj v úspešnom seriáli Ordinácia v ružovej záhrade. Aktuálne ju možno vidieť v novom seriáli Klamstvo.

Vek
50 rokov
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Koho hrá a kde účinkuje

Herečka

Krásna, temperamentná a talentovaná herečka Zuzana Fialová je zárukou, že šou bude nabitá emóciami. Ako herečka bude vedieť zhodnotiť, či sa účinkujúci zhostili svojej úlohy dôveryhodne, alebo tam ešte niečo chýbalo. Väčšina súťažiacich si myslí, že práve ona bude z porotcov najprísnejšia.

Zuzana Fialová na VOYO