Adam Bardy

Adam Bardy

Herec, model a vyštudovaný vojak Adam Bardy chcel byť ako malý kozmonautom. Osud to však zariadil inak a on sa popri štúdiu Akadémie ozbrojených síl dostal k modelingu. Vyhral súťaž o muža roka a rozbehol modelingovú kariéru. Medzitým sa stal členom Čestnej stráže prezidenta SR, ktorej velil. O niekoľko rokov neskôr si zahral v seriáli Pán profesor rolu Adama, neskôr získal rolu Šimona Bartoša v Druhej šanci. Adam má za sebou tiež účinkovanie v Let´s Dance, kde skončil na treťom mieste vo finále. Je hlavnou postavou v dennom seriáli Mama na prenájom, kde stvárňuje lekára a single otca malej Hanky, Martina Tomana. V súkromí je ženatý s modelkou Bibiánou, s ktorou majú synčeka Alana.

Sociálne siete
Vek
30 rokov
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Koho hrá a kde účinkuje

Mama na prenájom

Martin Toman

Mama na prenájom

Šimon Bartoš

Mladší, ale už skúsený lekár; vyhľadávaný odborník na rádiológiu a diagnostiku. Je sebaistý a sebavedomý najmä v komunikácii so ženami, ktoré len ťažko odolávajú jeho šarmu a povesti zvodcu... akurát jeho kolegyňa Júlia sa zdá byť výnimkou. Aj ona však oceňuje jeho profesionálne schopnosti, spolieha sa na jeho názor a vie, že v ťažkých chvíľach v ňom nájde oporu, aj diskrétneho dôverníka.

Adam

Pôvodne podpriemerný študent, ktorý si ale vstúpil do svedomia, zamakal a teraz má pred sebou vďaka tvrdej práci sľubnú budúcnosť na zahraničnej univerzite. Adam a Lena čakajú spolu dieťa a v súvislostí s tým ich čaká ešte množstvo zásadných rozhodnutí. Adam Bardy je nielen úspešný model s titulom Najkrajší Slovák roku 2014, ale aj vojak z povolania. Je členom Čestnej stráže prezidentky SR Zuzany Čaputovej, čo je jeho hlavná profesia. Adam rád cestuje a zaujíma sa o ekológiu. So svojou partnerkou, modelkou Bibi Baltovič, sa onedlho stanú rodičmi.

Adam Bardy na VOYO