Krištof Králik

Krištof Králik


Krištof pracoval v modelingu, aj pre najzvučnejšie mená módneho biznisu. Roky hviezdil v svetových kampaniach najznámejších módnych značiek, má za sebou fashion weeky v Miláne či Paríži a venuje sa aj moderovaniu a fotografii. Jeho prvou hereckou úlohou bola postava drsného stredoškoláka Charlieho v seriáli Pán profesor. 

S kolegami zo seriálu Martinom Klinčúchom a Matúšom Kolárovským moderoval vlog k úspešnej hudobnej šou SuperStar. Neskôr ako moderátor informoval divákov o novinkách na streamovacej platforme Voyo v relácii Voyo News. 

Koncom roka 2022 zaujal tvorcov šou Ruža pre nevestu natoľko, že si ho vybrali ako moderátora. 

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Koho hrá a kde účinkuje

Charlie

S drsným Charliem sa život doteraz nemaznal a on by rád konečne niečo dokázal, niečo znamenal. Je pre to ochotný siahnuť aj po neférových a dokonca nelegálnych prostriedkoch. Krištof je top model a pracuje pre najzvučnejšie mená módneho biznisu. Roky hviezdi v svetových kampaniach najznámejších módnych značiek, má za sebou fashion weeky v Miláne či Paríži a venuje sa aj moderovaniu a fotografii. Aktuálne spolu s kolegami zo seriálu (Martin Klinčúch a Matúš Kolárovský) moderuje vlog k úspešnej hudobnej šou Superstar.

Bunny

Bubeník v kapele a Davidov chránenec, lebo je pre zmenu jeho rodina. Bunny je syn Davidovej sestry. Je to mladý chalan, macher na rytmus, a magnet na baby – čo David s Ringom radi využívajú vo svoj prospech.

Krištof Králik na VOYO