Diana Fabiánová

Diana Fabiánová

Dvadsaťpäťročná Diana je srdcom aj dušou východniarka. Žije v Malej Ide – obci pár kilometrov od Košíc, v rodinnom dome spolu s rodičmi. Má s nimi výborný vzťah, mamina je pre ňu najlepšou kamarátkou a otec zase parťák na vtipkovanie. Rovnaký vzťah má aj so starším bratom, ktorý však žije a pracuje v zahraničí. Po skončení vysokoškolského štúdia marketingovej komunikácie v Bratislave sa vrátila naspäť na východ, kde sa venuje úplne inej oblasti, než tej ktorú vyštudovala. Pred štátnicami dostala ponuku viesť hotel neďaleko Košíc. Od toho momentu jej učarovali svadby, ktorým sa chce venovať ako organizátorka aj naďalej.

Diana sa vo voľnom čase venuje najmä cestovaniu po celom svete. Baví ju najmä spoznávanie iných kultúr a mentality ľudí, ako aj objavovanie chutí a jedál v iných krajinách. Medzi jej najobľúbenejšie miesta patrí Londýn, Barcelona a exotická Kuba. Zaujímavosťou je, že Diana je fanúšičkou rýchlych športových áut, a ak neinvestuje peniaze do cestovania, tak ich minie práve na tento jej koníček. ,,Je to možno menej vídaná kombinácia, no mojím životným mottom je, že život je príliš krátky na to, aby sme chodili na nízkych opätkoch a pomalých autách,, hovorí.

V živote by chcela dosiahnuť veľa, je karieristka, veľa pracuje, no ako sama tvrdí, jej životným snom je mať pekný domček, muža a najlepšieho kamaráta v jednom, dve hlučné deti a neposlušného labradora.

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Diana Fabiánová na VOYO