Marcela Dolniaková

Marcela Dolniaková

Marcela je výrazná, krásna žena. Má len 25 rokov a už podstúpila niekoľko úprav na svojom tele a tvári, čím sa vôbec netají, naopak to s úsmevom priznáva. Vyštudovala športové gymnázium v Banskej Bystrici, ktoré ukončila s maturitou a certifikátom trénerky basketbalu, ktorý bol donedávna súčasť jej života. 

Keď sa bavíme o minulosti a školách, tak jej ďalšie naberanie vedomostí pokračovalo na fakulte UMB, kde študovala odbor psychológie a trénerstva. Keďže v období štúdia hrávala  v najvyššej basketbalovej lige na Slovensku, venovať sa kombinácii štúdia a dvojfázovým tréningom sa jej veľmi nechcelo. Marcela si myslí, že pokiaľ má človek dobre nastavenú hlavu a má ambície, tak nezáleží na písmenách pred menom aj keď dodala, že nie každé povolanie môže fungovať bez titulu a štúdia. 

Kým sa prihlásila do šou Ruža pre nevestu, pracovala ako cashierka v jednej z najväčších sietí kasín na Slovensku. Od života chce ale viac. "Milujem ženskosť , to ako sme vždy boli mužmi považované ako podradnejší druh a aj napriek tomu sme tie silnejšie, sme matky, často krát úspešné podnikateľky, študentky práv, medicíny, sme proste úžasné. Jedno čo máme ale spoločné chceme byt SEXY, chcené a rešpektované práve tými mužmi ale aj sebou navzájom. To vo mne vzbudilo víziu vlastnej značky spodného prádla. To je môj sen,“ povedala.

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Marcela Dolniaková na VOYO