Ema Slovinská

Ema Slovinská

Ema je študentkou jej obľúbeného španielskeho jazyka, odmala sa venovala športovej gymnastike, neskôr hrala florbal a dnes si rada vyjde na túru, zacvičí si vo fitku, miluje strečing, tanec a aktívny životný štýl. Je absolventkou hry na klasickú gitaru. Dvadsaťjedenročná Ema miluje čas strávený so svojou rodinou. Má dvoch súrodencov - staršieho brata a mladšiu sestru. Pri pohľade na Emu nikoho neprekvapí, že sa jej darilo aj v súťažiach krásy. Na Miss Spiša získala titul I. vicemiss a v súťaži Miss Universe sa dostala v rámci výberu do TOP 20. Ema predvádzala aj na viacerých módnych prehliadkach. Miluje módu a fotenia. 

Rada číta motivačnú literatúru, vzdeláva sa v oblasti zdravia, osobného rozvoja a najradšej má naplnené dni. Nenávidí nudu. Jeden deň by bola v Tatrách a druhý zase na Kube. Emin cestovateľský sen je práve Kuba. Jej vášňou je jedlo, miluje sladkosti, slovenskú kuchyňu a všetko zemiakové. Dokáže zjesť na obed aj 30 pirohov. Plynule rozpráva po anglicky, španielsky, čiastočne rusky a začala sa učiť po turecky.

Sníva o hereckej kariére. Keby sa točila na Slovensku Skrytá vášeň, chcela by tam byť!  Neodmietla by ani úlohu v  akčnom filme ako Lara Croft.  Rada by si  vyskúšal tancovať v šou Let's dance. Miluje muzikály a nové výzvy. Veľa ľudí ju prirovnáva k herečke Brooke Shields.

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Ema Slovinská na VOYO