Katarína Talanová

Katarína Talanová

Slovenská speváčka, textárka, modelka, ktorá vystupuje s umeleckým menom Katy Talan.  V roku 2006 sa zúčastnila tretej série speváckej šou SuperStar, kde sa prebojovala do semifinále medzi 11 najlepších speváčok. V 19-tich odišla spievať na Tenerife, kde mala vlastnú šou, ktorá sa vysielala aj v televízii. Bola tiež členkou veľmi úspešnej hudobnej skupiny Joy$, ktorá vzišla zo speváckej šou. Po roku sa ale skupina rozpadla. V roku 2015 sa Katy rozhodla odísť do USA na slnečné Miami, kde natočila videoklip a vydala svoju prvú skladbu Shining Star. Od roku 2016 začala pracovať ako modelka, odišla do Indie, kde si ju opäť hudba našla. Na skladbe Dream World spolupracovala s indickým producentom. 

Katy svojou krásou okúzlila riaditeľa Slovenskej Miss Jozefa Oklamčáka a ten ju poslal  na tri súťaže krásy. V tom istom roku sa zúčastnila v Hollywoode na súťaží talentov z celého sveta WCOPA, kde prezentovala Slovensko, na súťaži skončila ako druhá. V roku 2018 Katy sa stala víťazkou súťaže Queen & Beauty Universe na Slovensku. 

Miluje deti a raz túži mať aj svoje, a preto sa aj nechala prehovoriť od kamarátky do šou Ruža pre nevestu, aby mohla spoznať toho pravého, keďže do teraz ho nestretla. Katka venuje všetok čas rodine, hlavne babičke, s ktorou sú aj najlepšie kamarátky. Je to jej druhá mamina, sú spolu neustále. 

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Katarína Talanová na VOYO