Niki Zsuriková

Niki Zsuriková

Niky je umelkyňa celou svojou bytosťou. Jej pohľadom na svet a vnímaním, tak ako aj prístupom k životu a situáciám. Už popri základnej škole úspešne dokončila ZUŠ a neskôr išla študovať odbor Reštaurovanie na ŠUP-ku Jozefa Vydru v Bratislave. Neskôr bola úspešne prijatá na STU FA a potom štúdium medzinárodných vzťahov a diplomacie v Skalici, ale obe štúdia prerušila pre pracovnú ponuku v zahraničí. Maľovaniu sa ale venovala i naďalej popri inej práci. Niki pracovala ako aj PR manažér pre rôzne značky a aj pre kluby.

Zaujímajú ju moderné technológie a všetko čo súvisí s vesmírom. Moderné technológie sa snaží zakomponovať do svojich diel. Má jeden obraz, ktorý má vytvorený z trupu skutočného lietadla. Jej obrazy zdobia aj steny známych slovenských celebrít - futbalistom Ďuricovi, Škrtelovi či Lobotkovi. Dva obrazy od nej má aj Paul Marciano. Niki istý čas robila aj “live performance” maľovanie na pódiu so spevákmi či slávnym DJ-om. Takéto vystúpenia mala aj s Máriom Winansom v Paríži, Patriciou Vittek v Bratislave, DJ Rafa-Lom The Saint v Dubaji, DJ Sandy Riverom v Marakéši. Niki mala možnosť maľovať nástenne maľby v štýle orientalizmu do luxusného hotela v Marakéši, ktorý patrí exmanželovi Adriany Karambeau. 

Niki spolupracuje s luxusným butikom na Champs Elysee Stamp Paris, kde ručne maľuje dizajn na kožené kabelky Hermés. Tento rok by si rada dala patentovať svoj “vynález” na ktorom pracuje aj s ďalšími ľuďmi v zahraničí ako aj s Tomasom Eichlerom či Sajad Yaghoubi. 

Na čo je však najviac hrdá je jej päťročný synček. 

 

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Niki Zsuriková na VOYO