Denisa Hassa

Denisa Hassa

Dvadsaťpäťročná Denisa je cieľavedomá a sebavedomá Záhoráčka, ktorá vie, čo v živote chce a tvrdohlavo si za tým ide. Táto sympatická žena pochádza z Rohožníka. Už odmalička miluje foťák a kameru, čo jej zostalo dodnes a je možné to vidieť aj na jej Instagramovom profile, ktorý denne zásobuje fotkami či videami. Tým, že je najstaršia, jej nie je cudzia práca okolo rodinného domu či veľkej záhrady. Denisa je žena do voza, aj do koča, i keď na to vôbec nevyzerá. Život s piatimi súrodencami je podľa jej slov veselý, pestrý, plný smiechu a slovo nuda doma nepoznajú.

Denisa považuje vzdelanie za naozaj dôležité, preto sa po skončení štúdia na Obchodnej akadémii v Senici bez váhania rozhodla pokračovať v štúdiu na vysokej škole Newton University v Brne. Po vyštudovaní bakalára v odbore Globálne podnikanie a management dvihla latku o niečo vyššie a začala študovať inžiniersky a magisterský stupeň súčasne, takisto v Brne. Štúdium úspešne ukončila a získala titul Ing. a Mgr. Stále jej však nestačilo a v štúdiu pokračuje. Tentoraz v Olomouci na vysokej škole European Business School. Denisa je usmievavá, vždy dobre naladená mladá žena, ktorá rozdáva pozitívnu energiu všade, kde príde. Je spoločenská a rada spoznáva nových ľudí. Pracuje v oblasti poisťovníctva a účtovníctva. Vo vedení jednoduchého a podvojného účtovníctva má dokonca akreditovaný certifikát. 

Miluje pohyb a záleží jej na tom, ako vyzerá, preto cvičí štyrikrát do týždňa v posilňovni alebo doma. Denisa je okrem iného milovníčka cestovania a spoznávania nových miest, kultúr, národností či chutných jedál. Baví ju aj varenie či pečenie. Móda a mejkap sú tiež oblasti, ktorým venuje značnú pozornosť. Rada sa pekne oblieka a zaujíma sa o módne trendy. 

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Denisa Hassa na VOYO