Diana Keszegová

Diana Keszegová

Dvadsaťpäťročná rodáčka z Bratislavy pracuje ako manažérka v rodinnej firme, kde sa stará o jej chod. Je najmladšou sestrou dvoch bratov, odmalička bola ich maznáčikom. A teraz, Diana rozmaznáva ich deti, ktoré nadovšetko zbožňuje. Je milovníčkou deti a psov. To sa odzrkadľuje práve na jej túžbe založiť si vlastnú rodinu.

Diana je však aj extrovert, miluje zábavu, inšpiratívnych a zábavných ľudí. Vždy ju zaujímal modeling, zúčastnila sa rôznych súťažiach krásy ako je Fotomodelka Európy či Miss Carat. V oboch získala divácku cenu o najsympatickejšiu súťažiacu. Dostala sa tiež do finále Miss Uniserve.

Rada spoznáva nových ľudí, kultúru, miluje cestovanie a dobré jedlo. Je veľmi empatická, tolerantná, priateľská , je schopná robiť v živote kompromisy aby sa jej blízky cítili dobre. Veľa udalosti z jej minulosti ju zmenilo. Dnes sa z nej stala sebavedomá žena, ktorá pozná svoje hodnoty.

V živote by chcela dosiahnuť svoje šťastie v práci pred kamerami, mať milujúceho partnera, fungujúci vzťah v dobrom aj v zlom a založiť si rodinu. Je presvedčená, že život ma pre ňu nachystaného ešte mnoho.

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Diana Keszegová na VOYO