Lívia Lacková

Lívia Lacková

Tridsaťročná Lívia je spojenie jemnosti a citlivosti so silou, odvahou, dobrodružnosťou a chuťou naučiť sa vždy niečo nové. Rada cestuje, spoznáva nové miesta a nových ľudí a nevadí jej pobaliť si kufre a odísť úplne sama na iný svetadiel a začať tam žiť nanovo. Prezradila nám, že napriek tomu, že sa často sťahuje, vo svojom vnútri najviac túži po láske a domove a verí, že raz stretne muža, ktorý bude jej domovom.

Do relácie Ruža pre nevestu sa prihlásila preto, že miluje média a kamery a téma vzťahov je jej veľmi blízka. Lívia pôsobí v Dubaji, kde začala pôsobiť v realitnom biznise, no žiaden vzťah tu nenašla. Povedala nám, že Dubaj je orientovaný na biznis a peniaze, nie na vzťahy. Keďže Livia miluje komunikáciu a rada s druhými zdieľa, čo sa naučila, natočila pre Vás sériu videí „Tipy a triky z Dubaja,“ ktoré uverejňuje na svojom YouTube kanáli Livia La a tiež na svojom Instagrame.

Lívia je veľká bojovníčka a často bojuje sama za seba, napriek tomu hovorí, že to, aké je to byť v živote sama a postarať sa sama o seba už vie a rada by spoznala druhú stranu mince, byť v milujúcom vzťahu, založiť si rodinu a vytvárať niečo čo má hodnotu a zmysel.

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Lívia Lacková na VOYO