Zuza Baquero

Zuza Baquero

Tridsaťštyriročná Zuzu je spojenie dvoch veľmi vzdialených kultúr: slovenskej a exotickej Venezuely a presne taká je aj ona. Miluje kontrasty a protiklady, všetko iné, nové ju nedesí. Práve naopak. Medzi jej najväčšie záľuby patrí cestovanie a spoznávanie neznámeho. Má rozhodne dobrodružnú povahu. 

Precestovala už skoro celý svet. V detstve sa s rodinou presťahovali do Venezuely, kde prežila tých najkrajších päť rokov svojho detstva. Neskôr sa vrátila a pokračovala v štúdiu na Slovensku. Po vysokej škole odišla do San Francisca, kde dva roky pôsobila ako aupairka, vždy milovala deti a Kalifornia bola jej splneným snom. Potom ju neutíchajúca túžba po cestovaní zaviala do Dubaja, kde pracovala ako letuška. A napokon ju pandémia priviedla späť domov na Slovensko.

Vo svojom voľnom čase rada chodí do prírody a kamkoľvek, kde je slnko a voda. Je veľmi spoločenská a priateľská, no zo začiatku opatrná, pod kožu si len tak hocikoho nepustí. Hľadá muža, ktorý jej nebude pristrihávať krídla, ale práve naopak, naučí ju lietať a bude spoločne s ňou nahánať nové dobrodružstvá.

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Zuza Baquero na VOYO