Frederika

Frederika

Vek: 23

Bydlisko: Zvolen

Povolanie: manažérka sociálnych sietí

Frederika pochádza zo Zvolena, no aktuálne má pôsobisko v Bratislave. Od útleho veku sa venovala súťažne plávaniu a aquatlonu. Talent má aj na tanec a basketball, ktorý si chodí vo voľnom čase zahrať s kamarátmi. Frederika je všestranný typ človeka a svoj kalendár vidí najradšej zaplnený na celý mesiac. Popri externom štúdiu na vysokej škole pracuje ako manažérka sociálnych sietí  a taktiež sa venuje modelingu. Vo voľnom čase rada číta knihy, medituje, venuje sa rodine a priateľom.

Frederika berie čistú, úprimnú lásku medzi mužom a ženou v dnešnej dobe ako ojedinelý jav. Zároveň však verí, že na každého tam niekde vonku čaká jeho polovička, len musí prísť ten správny čas. Chlap musí podľa nej spĺňať  tri kritéria – musí byť verný, úprimný a mať rovnaký zmysel pre humor ako ona, pretože humor je korením života.

Tajomná blondínka pri prvom stretnutí s Radkom, o ktorého priazeň a srdce bude bojovať 18 dievčat, skrývala svoju tvár pod maskou. Prečo tak urobila a ako na to zareaguje atraktívny podnikateľ, uvidíte v prvej epizóde šou Ruža pre nevestu už 8. marca o 20:30.

Sociálne siete
V čom účinkuje

Súvisiace videá

Frederika na VOYO