Na telo

19. 12 2020 06:30 , článok bol aktualizovaný 10. 09 2021 13:16 | www.markiza.sk
Na telo
Na telo Foto: TV Markíza

Moderátor Michal Kovačič a jeho hostia v atraktívnom diskusnom dueli.

Pomer síl vo vládnej koalícii sa zmenil. Rozpad strany Za ľudí a odchod poslancov okolo Márie Kolíkovej do strany SaS vyvoláva otázky o politickej budúcnosti ministerky Veroniky Remišovej. Otázne je aj budúce rozdelenie vládnych postov medzi jednotlivými koaličnými stranami.

Koaliční lídri sa zatiaľ nezhodli ani na prípadnej zmene paragrafu 363 a kompetenciách, ktoré má mať v rukách generálny prokurátor. Ten po zrušení stíhania viacerých prominentov vrátane bývalého riaditeľa Slovenskej informačnej služby Vladimíra Pčolinského a finančníka Jaroslava Haščáka prekvapil aj súhlasom so zmazaním nahrávky Gorila.

Aj o týchto témach sa bude moderátor Michal Kovačič už túto nedeľu v relácii Na telo rozprávať s ministrom hospodárstva a predsedom strany SaS Richardom Sulíkom a podpredsedom parlamentu a strany Smer-SD Jurajom Blanárom.

Divákom Na telo ponúkneme aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS, ktorý dá odpoveď na aktuálne preferencie politických zoskupení.

Sledujte Na telo na Markíze v nedeľu, 12. septembra, o 13.00!

Pozor! Na webe TVNOVINY.SK nájdete už teraz čerstvé vydanie Na telo PLUS, v ktorom sa o aktuálnom dianí nielen vo vládnych stranách rozprával moderátor Michal Kovačič s ministrom obrany Jaroslavom Naďom.