Na telo

13. 03 2020 13:30 | www.markiza.sk
Na telo
Na telo Foto: TV Markíza

Moderátor Michal Kovačič a jeho hostia v atraktívnom diskusnom dueli.

V novom vydaní relácie Na telo privítame tentokrát až troch hostí. S ministrom financií Eduardom Hegerom (OĽaNO) a bývalým šéfom rezortu hospodárstva Petrom Žigom (Hlas-SD) sa podrobne pozrieme nielen na aktuálny návrh štátneho rozpočtu, ale aj na nový balíček prvej pomoci. Zaujímať nás však bude aj ich názor na pripravovaný plán obnovy za miliardy eur a na aktuálny vývoj slovenskej ekonomiky.

V druhej časti relácie sa bude moderátor Michal Kovačič pýtať premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) na jeho aktuálny konflikt s podpredsedom vlády Richardom Sulíkom (SaS).

Okrem toho ponúkneme aj exkluzívny prieskum preferencií strán a hnutí, ktorý už zahrnul aj poslednú koaličnú roztržku.

Zvučka Na telo sa aj túto nedeľu, 18. októbra 2020, ozve v tradičnom vysielacom čase o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza.

 

NEZABUDNITE: Na spravodajskom portáli TVNOVINY.SK si už od štvrtka, 18-tej hodiny, môžete pozrieť online reláciu Na telo PLUS s duelom dvoch poslancov z východu Slovenska - predsedu poslaneckého klubu Sme rodina Petra Pčolinského a exprimátorky Humenného Jany Vaľovej (Smer-SD).

Moderátor Michal Kovačič sa s nimi rozprával aj o tom, prečo práve v týchto regiónoch Slovenska pribúda čoraz viac nakazených novým koronavírusom.

Komentáre ( 0)