Na telo

19. 12 2020 06:30 , článok bol aktualizovaný 11. 06 2021 07:03 | www.markiza.sk
Na telo
Na telo Foto: TV Markíza

Moderátor Michal Kovačič a jeho hostia v atraktívnom diskusnom dueli.

Napätie v strane Za ľudí sa stupňuje a štvorkoalícia môže onedlho stáť pred otázkou premeny na päťkoalíciu. Frakcia podpredsedníčky Márie Kolíkovej si totiž nárokuje na stoličku v koaličnej rade.

Opozícia chce jednotu vládnej zostavy overiť pri chystanom odvolávaní ministra vnútra Romana Mikulca (OĽaNO). Minimálne dvaja poslanci koaličného Sme rodina pritom hovoria, že budú hlasovať s opozičnými stranami.

Aj o týchto témach bude moderátor Michal Kovačič v relácii Na telo hovoriť s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou (Za ľudí) a podpredsedom parlamentu Jurajom Blanárom (Smer-SD).

Ponúkneme aj výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry FOCUS, ktorý dá odpoveď na to, aké sú aktuálne stranícke preferencie.

Na telo začína na Markíze aj túto nedeľu, 13. júna, v tradičnom čase o 13.00!

 

NEPREHLIADNITE: Na webe TVNOVINY.SK si môžete pozrieť aj nové vydanie Na telo PLUS. Hosťom Michala Kovačiča bola tentoraz predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová, ktorá odpovedala nielen na to, čo čaká najmenšiu vládnu stranu, ale napríklad aj na to, či zvažuje svoj návrat do OĽaNO.

Komentáre (0)