Búrlivé víno: 517. a 518. epizóda

Búrlivé víno: 517. a 518. epizóda

Milica do telefónu vysvetlí Ričimu dôvod rozchodu, no Riči to nedokáže prijať...

517. epizóda
Ivan s Adelou sa zľutujú nad Inge a dovolia jej dočasne u nich zostať. Inge bude vďačná, že u nich našla bezpečie pred Vavrom.

Slávo sa bude tešiť zo správy, že sa stane otcom. Lýdia nechce predbiehať, najskôr chce mať tehotenstvo potvrdené lekárom. Adela na prvý pohľad potvrdí, že jej tušenie je správne. Až výsledky testov však ukážu šokujúcu správu o bábätku, ktorú Lýdia nečakala.

Milica do telefónu vysvetlí Ričimu dôvod rozchodu. No Riči to nedokáže prijať a príde za Milicou na ubytovňu. Podarí sa mu presvedčiť ju, aby ich vzťahu dala ešte šancu?

Kramer bude zle znášať podmienky vo vyšetrovacej väzbe. Riči sa pokúsi presvedčiť Janeka, aby ho prepustil a stíhal na slobode.

Ako bude Peter reagovať na nahrávku Evy s Kramerom?


518. epizóda
Kramer bude v šoku z Vavrovej návštevy. Vavro ho vyprovokuje a Kramer ho fyzicky napadne. Vzápätí Vavro podá na Kramera trestné oznámenie za ublíženie na zdraví.

Slávo zistí, že Inge býva u Ivana s Adelou. Ak sa s Lýdiou nasťahujú aj oni, budú musieť byť pod jednou strechou s tou, ktorá ho pripravila o prácu. Slávo bude od Ivana požadovať, aby si medzi ním a Inge vybral.

Lýdia prekvapí Sláva správou, že je v piatom mesiaci. Bábätko bude čoskoro na svete a Lýdiu pochytí panika, že nemajú ani kde bývať. Slávo ju upokojí a sľúbi jej, že sa o nich postará a nájde im útulné hniezdočko pre ich novú rodinu.

Janek bude chcieť Inge zabaviť majetok, ktorý tak šikovne ukradla Kramerovi. Inge ho však prekvapí svojím priznaním. Uverí jej Janek, že naozaj prišla o celý majetok?


Sledujte v utorok, 31. januára, o 5.20 a v stredu, 1. februára, o 5.40, v televízii Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie