Búrlivé víno: 519. a 520. epizóda

Búrlivé víno: 519. a 520. epizóda

Maxova rodina sa konečne zoznámi s Dianou. Prvé stretnutie však bude plné rozpakov. Max totiž skrýva veľké tajomstvo...

519. epizóda
Inge sa podarí Sláva zneistiť. Začne Lýdiu podozrievať, že mu bola neverná a dieťa nie je jeho. So svojimi pochybnosťami sa zdôverí Eve a požiada ju o radu.

Riči nedokáže pochopiť ako Vavro od Inge získal celý bratov majetok. Tá mu prezradí, že ju Vavro vydiera. Varuje ho, aby si na neho dával pozor.

Max sa rozhodne konečne pochovať Elišku. Dorka mu pomôže pohreb pripraviť. Na poslednej rozlúčke ho však bude čakať veľké prekvapenie.


520. epizóda
Stela sa dozvie o súrodencovi tým najhorším spôsobom. Slávo s Lýdiou sa ju pokúsia upokojiť, no Stela bude presvedčená, že jej o bábätku vôbec nechceli povedať. Bude chcieť okamžite odísť za ockom a Lýdii vykričí, že sa k nej už nikdy nevráti.

Riči bude žiadať Janeka, aby Kramera prepustil z vyšetrovacej väzby a netraumatizoval tak Stelku odlúčením od otca. Janek to odmietne, no povolí mu aspoň krátky telefonát. Ako Kramer vysvetlí Stelke, prečo nemôže byť s ňou?

Maxova rodina sa konečne zoznámi s Dianou. Prvé stretnutie však bude plné rozpakov. Max totiž skrýva veľké tajomstvo, ktoré bude s Dianou vo Vínnom veľmi ťažké naďalej udržať.

Vavro dá Maxovi lákavú ponuku. Ak prehodnotí svoj postoj k Silkroadu, dovolí mu nasťahovať sa do kaštieľa.


Sledujte vo štvrtok, 2. februára, o 5.40 a v piatok, 3. februára, o 5.40, v televízii Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie