Búrlivé víno: 521. a 522. epizóda

Búrlivé víno: 521. a 522. epizóda

Kramer si v base rozhnevá spoluväzňov. Tí si ho počkajú v umyvárke a zmlátia ho. Riči podozrieva Vavra...

521. epizóda
Max Diane prizná dôvod, prečo všetkých oklamal, že je jeho manželka. Pomáha mu to prekonať minulosť s Inge. Podarí sa mu presvedčiť Dianu, aby v tejto hre spolu s ním pokračovala?

Peter ponúkol Slávovi miesto výrobného riaditeľa vo firme. Slávo ho však prekvapí svojou reakciou. Miesto vďaky si vypýta čas na premyslenie.

Kramer si v base rozhnevá spoluväzňov. Tí si ho počkajú v umyvárke a zmlátia ho. Riči podozrieva Vavra, že za napadnutím brata stojí on.


522. epizóda
Vavro dá Inge obchodnú ponuku. Navrhne jej,aby sa znova zapojila do projektu Silkroad. Inge sa pokúsi odmietnuť, no Vavro jej nedá na výber. Pripomenie jej, že Adamkovo bezpečie závisí od jej rozhodnutia.

Slávo prijme Petrovu pracovnú ponuku. Eva bude šťastná, že rodina opäť drží po kope. Lýdia správu príjme tiež s nadšením a spolu so Slávom novú prácu oslávia.

Fiala je v konkurze na nového riaditeľa nemocnice pre Burana silným protivníkom. Jeho sebavedomie ho tak zneistí, že sa vzdá kandidatúry.

Kramera popadne panika z väzenskej šikany. Prinúti Ričiho, aby opäť konfrontoval Vavra a zistil, či má s útokom na neho niečo spoločné. Ričimu sa nepodarí Vavra zastihnúť, no Vavro celú situáciu vyrieši nečakaným spôsobom.


Sledujte v pondelok, 6. februára, o 5.40 a v utorok, 7. februára, o 5.40, v televízii Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie