Búrlivé víno: 525. a 526. epizóda

Búrlivé víno: 525. a 526. epizóda

Kramer Lýdii sľúbi, že sa pokúsi dať všetko do poriadku.

525. epizóda
Fiala pochopí, že si ho Martin prišiel preklepnúť. Navrhne mu, nech si zruší dovolenku, aby mu pomohol adaptovať sa na novom mieste. Martin by sa chcel vrátiť k Nine a synovi, no bude sa musieť rozhodnúť, či mu to situácia umožňuje.

Inge si všimne, že Diana nenosí obrúčku. Diana bude musieť vymyslieť vierohodnú výhovorku, aby neprezradila jej a Maxove tajomstvo.

Slávo sa dozvie, že Agátový háj patrí Ričimu. Poteší sa, že s Ričim oprášia svoje staré plány. Keď však spoluprácu s Ričimnavrhne Petrovi, prekvapí ho svojou zamietavou reakciou.

Kramer Lýdii sľúbi, že sa pokúsi dať všetko do poriadku. Lýdia z rozhovoru s ním nadobudne pocit, že s rozvodom konečne súhlasí. Aké sú však v skutočnosti jeho plány?


526. epizóda
Milica objaví, že víno v jednej z kadí môže byť napadnuté hnilobným procesom. Aby víno zachránila, bude musieť prehovoriť ostatných zamestnancov, aby pracovali nadčas. Požiada o pomoc Sláva. Ten bude mať čo robiť, aby si vo vinárstve znovu získal rešpekt ako výrobný riaditeľ.

Vavro zorganizuje večeru pre Maxa, Dianu a pozve aj Inge. Inge bude hneď jasné, že večer za jedným stolom s Maxom nemusí dobre dopadnúť. Vavro jej to však dá príkazom, a tak budú všetci štyria čeliť nepríjemnej a napätej situácii.

Lýdia so Slávom sa budú pripravovať na rozvodové pojednávanie. V poslednej chvíli ich pred odchodom z domu zastaví Riči s nečakanou správou. Súd nebude! Lýdia bude odročenie súdu znášať veľmi ťažko. Dostane kŕče a budú ju musieť ihneď hospitalizovať.


Sledujte v piatok, 10. februára, o 5.40 a v pondelok, 13. februára, o 5.35, v televízii Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie