Búrlivé víno: 529. a 530. epizóda

Búrlivé víno: 529. a 530. epizóda

Peter nebude súhlasiť so zvýhodnením podmienok pre Agátový háj.

529. epizóda
Dorka obviní Fialu, že je zlodej. Fiala sa dozvie, že Dorka je Martinova sesternica a pokúsi sa konflikt urovnať s jeho pomocou. Martin sa však odmietne do veci angažovať, a tak bude musieť Fiala vymyslieť iný plán ako upokojiť rozčúlenú Dorku.

Ivan presvedčí Adelu, aby zabudla na pochybnosti ohľadom Fialu. Adela dá na jeho radu a spraví prvý krok k uzmiereniu. Fialovi sa ospravedlní za svoje správanie!

Peter nebude súhlasiť so zvýhodnením podmienok pre Agátový háj. Keďže sa však bude chcieť vyhnúť konfliktu v rodine, rozhodnutie prenechá Eve. Tá Slávovi prisľúbi pomoc.

Marček sa dozvie o zvýhodnených podmienkach pre Agátový háj. Ostatní malí vinári však zvýhodnenie nedostanú a Marček to bude považovať za neférové jednanie. Jeho hnev vyvrcholí nečakanými následkami, ktoré sám oľutuje, no už bude neskoro.


530. epizóda
Gábora po tom, čo ho Marček zrazil, odvezie záchranka do nemocnice. Marček sa bude obávať, či nemá okrem zlomenej ruky nejaké vážnejšie vnútorné zranenie. Ako sa k celej situácii postaví Peter?

Riči so Slávom budú čeliť prvému vzájomnému konfliktu. Slávo nedokáže pochopiť, prečo Riči odmietol zľavu od Petra, ktorá by im tak pomohla.

Vavro bude zle zvládať rokovanie s pánom Wu. Max sa pokúsi situáciu zachrániť, ale Vavro mu to neuľahčí. Pôjde mu viac o to, aby neutrpelo jeho ego ako o samotný obchod.


Sledujte vo štvrtok, 16. februára, o 5.40 a v piatok, 17. februára, o 5.40, v televízii Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie