Búrlivé víno: 531. a 532. epizóda

Búrlivé víno: 531. a 532. epizóda

Vavro bude chcieť Maxa vyhnať z kaštieľa. Požiada preto Inge, aby naňho vyhrabala nejakú špinu.

531. epizóda
Vavro odmietne Maxovi predať svoj podiel v Silkroade. Namiesto toho sa pokúsi vynútiť si od neho rešpekt. Max bude musieť ustúpiť. Vavro však nezvládne ďalšie rokovanie. Pán Wu objaví v materiáloch problém, bude v nich chýbať dôležitý dokument.

Peter bude mať pocit, že Viera to s Marčekom preháňa. Nebude vedieť prehltnúť fakt, že Marček u nich doma prespáva. S mamou sa kvôli nemu nepekne poháda.

Slávo s Ričim zistia, že ich rozpočet nepokrýva plány, ktoré majú s Agátovým hájom. Milica s Ivanom budú z Agátového hája degustovať prvé víno. Bude jeho kvalita taká, aby sa oplatilo Slávovi a Ričimu ďalej bojovať za svoj projekt?


532. epizóda
Riči s Milicou prekročia hranicu. Vzájomne si vyznajú lásku, no Milica vie, že to nerieši ich problém. Ivan Milici poradí, aby sa svojim citom nebránila. Poslúchne jeho radu a dá sa dokopy s Ričim?

Peter bude žiadať od Viery, aby sa prestala stretávať s Marčekom. Viera s tým samozrejme nebude súhlasiť. Situáciu sa rozhodne riešiť spôsobom, ktorý by Peter rozhodne nečakal.

Vavro bude chcieť Maxa vyhnať z kaštieľa. Požiada preto Inge, aby naňho vyhrabala nejakú špinu. Inge si vypočuje Maxov a Dianin rozhovor, ktorý jej poodhalí časť Maxovho tajomstva.


Sledujte v pondelok, 20. februára, o 5.40 a v utorok, 21. februára, o 5.40, v televízii Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie