Búrlivé víno: 535. a 536. epizóda

Búrlivé víno: 535. a 536. epizóda

Keď sa Slávo dozvie, čo sa stalo Kramerovi, stojí pred veľkou dilemou - naruší domácu harmóniu a povie o tom Lýdii?

535. epizóda
Spoluväzeň zmláti Kramera tak, že ho musia odviesť do nemocnice. Jeho stav je vážny. Nikto sa neodváži predpovedať, či sa vôbec niekedy preberie.

Janeka zasiahne správa o Kramerovom brutálnom zbití. Má výčitky svedomia, že je za jeho stav je zodpovedný. Opije sa a konfrontuje Vavra s podozrením, že v tom má prsty on.

Slávo a Lýdia tešia zo správy, že čakajú syna. Dovolia Stelke, aby chlapčekovi vybrala meno. Keď sa Slávo dozvie, čo sa stalo Kramerovi, stojí pred veľkou dilemou - naruší domácu harmóniu a povie o tom Lýdii?


536. epizóda
Novinár Mráz Lýdiu varuje, že je len otázka času, kedy sa do médií dostane pravda o Kramerovi. Kým je v nemocnici a nie vo vyšetrovačke, novinári sa k nemu môžu veľmi ľahko dostať. Lýdia spanikári. Ivan na ňu a na Sláva zatlačí, aby Stelke končne povedali o otcovi celú pravdu.

Zachar stále odmieta vyjsť z izby. Diana sa pokúsi prelomiť jeho apatiu prekvapením. Dorke povie pravdu o jeho psychickom stave a požiada ju, aby Maxa navštívila.

Pre Martina bude čím ďalej tým ťažšie klamať svoje okolie, že je v poriadku. Depresia, ktorú zapíja alkoholom mu spôsobí problém v práci.

Riči vysvetlí Milici problém s rozpočtom projektu s Agátovým hájom. Zdôverí sa jej s pochybnosťami, či vôbec niečo z projektu bude. Milica je však odhodlaná pomôcť Slávovi a Ričimu nájsť riešenie. Podarí sa jej to?


Sledujte v piatok, 24. februára, o 5.40 a v pondelok, 27. februára, o 5.35, v televízii Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie