Búrlivé víno: 537. a 538. epizóda

Búrlivé víno: 537. a 538. epizóda

Riči navrhne Kramerovi, že mu pomôže postaviť sa na nohy, ten všakr jeho pomoc odmietne a dá mu jasne najavo, že sa nemieni napraviť.

537. epizóda
Slávo s Ričim sa rozhodnú kúpiť výrobnú halu, ktorú im Milica navrhla. Milica Sláva požiada, aby konečne v rodinnom vinárstve povedal pravdu o Agátovom háji. Ako sa Slávo rozhodne?

Fiala odhalí, že Dorka kryje Martina, ktorý kvôli alkoholu zanedbal svoje pracovné povinnosti. Rozhodne sa, že z toho nevyvodí dôsledky, ale bude mať na Dorku požiadavku. Dá jej na zodpovednosť dohliadnuť na Martina, aby sa situácia neopakovala. To však bude ťažšie, ako Dorka očakávala.

Súd rozhodne vo veci Kramera, že bude ďalej stíhaný na slobode. Riči mu navrhne, že mu pomôže postaviť sa na nohy, ten všakr jeho pomoc odmietne a dá mu jasne najavo, že sa nemieni napraviť. Urobí všetko preto, aby sa jeho život vrátil do starých koľají!


538. epizóda
Viera je v šoku z toho, v akom stave nájde Martina. Už aj jej je jasné, že Martin má problémy s alkoholom. Fiala, ako jeho nadriadený, vyvodí z jeho správania dôsledky.

Laura pozve Paliho na romantickú večeru. Evu požiada, aby Petra zobrala na večeru, nech majú s Palim súkromie. Pali však na rande nepríde...

Kramer sa správa čím ďalej, tým čudnejšie. Je presvedčený o tom, že Lýdia čaká jeho syna. Lýdia sa rozhodne, že za ním bude chodiť dovtedy, kým ho nedotlačí k rozvodu.

Dorka ponúkne Diane prácu sestričky v nemocnici...


Sledujte v utorok, 28. februára, o 5.35 a v stredu, 1. marca, o 5.35, v televízii Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie