Búrlivé víno: 539. a 540. epizóda

Búrlivé víno: 539. a 540. epizóda

Diana je Karolovi oporou aj po nepríjemnej návšteve Vavra - a je to práve ona, kto ho nájde bezmocne ležať na zemi po tom, čo nešťastne spadne.

539. epizóda
Pali sa rozíde s Laurou. Laura bude rozchod znášať veľmi zle. Obviní Petra, že to on Paliho zmanipuloval k tomuto rozhodnutiu.

Karol spozná Dianu a je z nej očarený. Diana mu je oporou aj po nepríjemnej návšteve Vavra - a je to práve ona, kto ho nájde bezmocne ležať na zemi po tom, čo nešťastne spadne.

Martin poslúchne Vieru a nasťahuje sa k rodine, aby sa dal do poriadku. Viera je šťastná, že má syna nablízku. Nie všetci v dome sú však z jeho príchodu rovnako nadšení...

Max má Vavra plné zuby. Pobalí sebe a Diane veci a rozhodne sa odísť z kaštieľa!


540. epizóda
Riči vynadá Slávovi, že je srab, keď nedokáže povedať Petrovi pravdu o Agátovom háji. Nechce, aby ich spoločný projekt postavili na klamstve. Nakoniec však nájdu spoločný kompromis. Slávo zatiaľ zostane tichým spoločníkom, no musí priznať pravdu aspoň Lýdii. Dokáže to?

Fiala dá Karolovi jasne najavo, čo si o ňom myslí. Dianu požiada, aby dohliadla na jeho skoré zotavenie, nech sa ho môže nemocnica zbaviť čo najskôr. Diana sa tak dozvie, že Karol nie je len charizmatický pacient, ale kriminálnik.

Vavro požiada Jarku, aby v kaštieli pripravila izbu pre Karola. Keď sa to dozvie Inge, rozčúli sa. Rozhodne sa urobiť všetko preto, aby Karolov príchod čo najviac oddialila.


Sledujte vo štvrtok, 2. marca, o 5.35 a v piatok, 3. marca, o 5.35, v televízii Doma!

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie