Búrlivé víno: 541. a 542. epizóda

Búrlivé víno: 541. a 542. epizóda

Milica s Ričim sa pokúsia dohovoriť Slávovi, aby spomalil, ale pracovné vyťaženie nie je to najhoršie, čo ho čaká...

541. epizóda
Inge dá Vavrovi ultimátum. Ak vezme späť do kaštieľa Karola, ona odíde. Vavro si však od Inge nenechá diktovať a dá jej to krutým spôsobom najavo. Inge sa nevzdá a podnikne kroky, aby zabránila Karolovmu návratu do kaštieľa.

Sotva sa Milici a Ričimu podarí prebrať Sláva z bezvedomia, hneď sa postaví na nohy a chce pokračovať v pracovnom nasadení. Milica s Ričim sa mu pokúsia dohovoriť, aby spomalil, ale pracovné vyťaženie nie je to najhoršie, čo ho čaká...

Peter podozrieva Sláva, že okráda rodinné vinárstvo. Eva sa ho snaží upokojiť, no nepodarí sa jej to. Rozčúlený Peter si nenechá nič vysvetliť a napadne Sláva.

Ako zareaguje Lýdia, keď sa dozvie, že Slávo za jej chrbtom rozbehol biznis s Ričim a vzal si hypotéku?


542. epizóda
Eva sa pokúsi Lýdiu presvedčiť, aby Slávovi odpustila. Lýdia v strachu o budúcnosť seba a svojich detí navštívi Karola v nemocnici a požiada ho o finančnú pomoc.

Peter Slávovi vykričí, čo si o ňom myslí. Sláva sa jeho slová veľmi dotknú a podpíše výpoveď. Peter postaví Evu do situácie, keď si bude musieť vybrať medzi vlastným mužom a bratom. Ako ustoja rodiny Dolinských a Roznerovcov tento konflikt?

Riči sa bojí, ako Milica zareaguje na správu, že chce do Agátového hája nasťahovať Karola. Milica ho však prekvapí - k veci sa postaví rozumne a pokúsi sa nájsť riešenie, ktorým pomôžu Karolovi a zároveň neohrozia vlastný vzťah.


Sledujte v pondelok, 6. marca, o 5.35 a v utorok, 7. marca, o 5.35, v televízii Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie