Búrlivé víno: 543. a 544. epizóda

Búrlivé víno: 543. a 544. epizóda

Slávo je odhodlaný rozdeliť podnik a zobrať si svoj podiel do Agátového hája. Na jeho prekvapenie sa však do veci vloží Karol a presvedčí ho, aby si nechal pomôcť.

543. epizóda
Karol bude prekvapený, že ho Milica nevyženie z Agátového hája. Vavrovi nebude trvať dlho, kým pochopí, kde Karola nájsť. Bude sa mu vyhrážať. Požiada ho, aby mu pomohol so Silkroadom, inak ublíži niekomu, kto mu je blízky.

Ivan podporí Sláva, lebo si uvedomí, že je spoluzodpovedný za jeho chyby. Prizná sa Adele, že dcéram dával vždy viac lásky ako jemu.

Lýdia Stelke prizná, že Sláva stále ľúbi, no nebude mu vedieť odpustiť. Slávo urobí všetko, aby svoje chyby napravil. Pre jej odpustenie bude ochotný ísť za Petrom a ospravedlniť sa.

Peter si vypočuje, ako Milica obhajuje Sláva a vôbec sa mu to nepáči. Okamžite jej odoberie Slávove kompetencie. Ako na to Milica zareaguje?


544. epizóda
Riči, Karol a Milica si budú musieť zvyknúť na novú situáciu. Milica prišla o zamestnanie aj o ubytovňu, a tak musia všetci traja spolu bývať v Agátovom háji.

Slávo je odhodlaný rozdeliť podnik Rozner - Dolinský a zobrať si so sebou svoj podiel do Agátového hája. Požiada Ričiho o právnu pomoc. Na jeho prekvapenie sa však do veci vloží Karol a presvedčí Sláva, aby si nechal pomôcť.

Zoli sa pokúsi presvedčiť Lýdiu, aby Slávovi viac dôverovala. Lýdia sa na jeho impulz rozhodne ísť so Stelkou obzrieť výrobnú halu Agátového hája. Tam ju však ochromí bolesť a Lýdii bude hroziť predčasný pôrod.

Inge má Vavra a jeho nepremysleného arogantného správania plné zuby. Fiala jej ponúkne podporu, akú by od neho nečakala. Odhodlá sa s jeho pomocou postaviť Vavrovi?


Sledujte v stredu, 8. marca, o 5.35 a vo štvrtok, 9. marca, o 5.35, v televízii Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie