Búrlivé víno: 545. a 546. epizóda

Búrlivé víno: 545. a 546. epizóda

Karol začne mať podozrenie, že naňho Dianu nasadil Vavro...

545. epizóda
Ivan sa postaví za Sláva a v hlasovaní použije Ninin hlas proti Petrovi. Najhorší dopad to bude mať na Evu. Po rozhovore s Ivanom a Slávom bude mať pocit, že už nepatrí k rodine Dolinských.

Martin sa vrátil do Vínneho bez Niny. Jurko verí tomu, že jeho mama nešla s nimi, lebo má veľa práce. Aký je však Ninin skutočný dôvod?

Inge Maxovi prezradila, že Vavro nemá chýbajúce dokumenty. Pre Maxa nie je ľahké Inge dôverovať, no napokon uzavrú krehké prímerie. Inge mu navrhne, aby navštívil Kramera poza Vavrov chrbát.

Igor prezradí Dorke, že chce odísť z vinárstva a nájsť si novú prácu. Ako Dorka zareaguje?


546. epizóda
Max navrhne Karolovi spojenectvo proti Vavrovi. Karol sa zdráha, no Max sa ho pokúsi presvedčiť tým, že Vavro môže byť nebezpečný aj pre Dianu. Prezradí mu pri tom, že Diana býva tiež v kaštieli. Karol začne mať podozrenie, že naňho Dianu nasadil Vavro.

Vavro nepríjemným spôsobom pripomenie Diane, že jej zadal úlohu a čaká, že ju splní. Diana nie je ochotná viac zostať v kaštieli. Ihneď si zbalí veci a začne sa obzerať po novom bývaní. Ako na to zareaguje Max?

Peter nechal odísť z vinárstva všetkých podstatných ľudí. Má pocit, že sa mu firma rozpadá pod rukami.

Slávo ponúkne Igorovi prácu v Agátovom háji. Toho ponuka láka, no Dorka má iný názor - uprednostnila by, keby Igor neriskoval a udržal si radšej stabilné miesto u Roznerovcov.


Sledujte v piatok, 10. marca, o 5.35 a v pondelok, 13. marca, o 5.35, v televízii Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie