Búrlivé víno: 547. a 548. epizóda

Búrlivé víno: 547. a 548. epizóda

Lýdia sa chce vydať za Sláva čo najskôr, aby sa ich syn narodil už ako Dolinský...

547. epizóda
Vavro nedokáže Dianu zastaviť a ona definitívne odíde z kaštieľa. Jej nový začiatok však nie je celkom taký, ako si vysnívala. Keď totiž navštívi Karola, jeho reakcia ju šokuje - obviní ju, že pracuje pre Vavra!

Viera z Jurkovho správania pochopí, že jej s Martinom niečo taja. Keď sa pokúsi zistiť, o čo ide, Martin sa rozčúli a odsťahuje sa s Jurkom späť k sebe domov.

Situácia vo vinárstve kulminuje. Kým sa definitívne rozhodne o rozdelení firmy Rozner- Dolinský, Eva by rada počula Ninin názor. Podarí sa jej s ňou spojiť?


548. epizóda
Lýdia sa chce rozviesť s Kramerom ešte pred pôrodom. Chce sa vydať za Sláva čo najskôr, aby sa ich syn narodil už ako Dolinský. Ako na jej požiadavku zareaguje Karol?

Petrovi sa podarí nahuckať robotníkov proti Slávovi. Uveria, že Slávo prebral Roznerovcom hlavného odberateľa, a tým ich pripraví o prácu. Rozhodnú sa spoločne Sláva konfrontovať. Ten bude mať čo robiť, aby rozhnevaných robotníkov upokojil.

K rozdeleniu vinárstva Rozner-Dolinský už chýbajú len podpisy oboch rodín. Ivan urobí posledný pokus, aby tomu zabránil. Podarí sa mu to?


Sledujte v utorok, 14. marca, o 5.30 a v stredu, 15. marca, o 5.35, v televízii Doma!

Jazda plná napätia, hviezd aj zábavy - nové české filmy v tVoyom svete!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie