Búrlivé víno: 551. a 552. epizóda

Búrlivé víno: 551. a 552. epizóda

Robo sa prizná Eve, že sa vrátil z Rakúska, lebo prišiel o prácu. Skutočnú pravdu o tom, prečo ho vyhodili však povie až Petrovi.

551. epizóda
Karol a Diana si užívajú spoločné zamilované chvíle. Karol jej sľúbi, že sa s Lýdiou rozvedie hneď, ako to bude možné. Najskôr ho však čaká súdne pojednávanie...

Adela prinesie Slávovi a Stelke dobrú správu. Lýdia operáciu prežila! Slávovi odľahne, no Adela čoskoro príde na to, že Lýdia ešte stále nie je v poriadku.

Vavro sa pokúsi opäť vydierať Maxa. Netuší však, že Max má tajné eso v rukáve - chýbajúce dokumenty od Karola. A tak sa Maxovi podarí s Vavrom rozohrať hru, ktorú by Vavro od neho nikdy nečakal.

Prečo sa vrátil Robo späť do Vínneho?


552. epizóda
Slávo sa nevie zmieriť s faktom, že Lýdia je v kóme. Situáciu zľahčuje, aby sa z krutej pravdy nezrútil.

Robo sa prizná Eve, že sa vrátil z Rakúska, lebo prišiel o prácu. Požiada ju o pomoc. Eva ho pošle za Petrom a nechá na ňom, či ho prijme do vinárstva. Skutočnú pravdu o tom, prečo ho v Rakúsku vyhodili z práce však Robo povie až Petrovi.

Po tom, čo Max predal svoj podiel v Silkroade, definitívne odíde z kaštieľa. Viola si uvedomí, že by opäť mohol podľahnúť svojej chorobe a navrhne mu, aby sa nasťahoval k nim.

Fiala s Inge naplno rozbehnú plán, ako odkloniť Vavrovu pozornosť od nemocnice a ešte ho aj obrať o peniaze. No ešte než Fiala dohodne pre Inge stretnutie s kľúčovým človekom v tejto hre, chce od nej celú pravdu o tom, prečo tak nenávidí Vavra.


Sledujte v pondelok, 20. marca, o 5.35 a v utorok, 21. marca, o 5.40, v televízii Doma!

Jazda plná napätia, hviezd aj zábavy - nové české filmy v tVoyom svete!

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie