Búrlivé víno: 553. a 554. epizóda

Búrlivé víno: 553. a 554. epizóda

Slávo začne vážne podozrievať Kramera, že v skutočnosti je Jankovým otcom on, a tak Martina požiada, aby Jankovi urobil testy DNA.

553. epizóda
Slávo nedokáže spracovať fakt, že jeho syn nesie meno Kramer. Viniť za to bude Adelu aj Kramera. Kramera obviní, že mu chce ukradnúť syna. Karol mu bude márne vysvetľovať, že ide len o formalitu.

Eva sa dozvie, že jej brat má ženu v kóme. Rozhodne sa za problémami, ktoré medzi sebou mali, urobiť hrubú čiaru a bude chcieť Slávovi pomôcť. Slávo ju však nebude chcieť ani vidieť a vykričí jej, že sestru ako je ona nepotrebuje!

Vavrovi sa vráti jeho podnikateľské sebavedomie, keď rozbehne biznis, ktorý na neho Inge s Fialom nastražili. Keď sa Maxovi pochváli so svojimi úspechmi, ten ho varuje, že ide o podvod. Uverí mu Vavro?


554. epizóda
Roznerovci majú skvelé víno, no Peter je ohľadom úspechu skeptický. Po tom, čo ich Slávo pripravil o najväčšieho odberateľa, bude veľmi ťažké nájsť nového. Obzvlášť, keď mu Eva oznámi, že firma sa blíži k červeným číslam. Robo sa vinárstvu rozhodne pomôcť na vlastnú päsť.

Sláva Kramerove obavy o Lýdiu naštartujú k agresii a Kramera napadne! Začne ho vážne podozrievať, že v skutočnosti je Jankovým otcom on, a tak Martina požiada, aby Jankovi urobil testy DNA.

Riči navštívi Vavra, aby zistil, ako plánuje vypovedať pred súdom. Vavro sa mu však vysmeje do očí a obviní ho z ovplyvňovania svedkov. Ako na to Riči zareaguje?


Sledujte v stredu, 22. marca, o 5.35 a vo štvrtok, 23. marca, o 5.35, v televízii Doma!

Jazda plná napätia, hviezd aj zábavy - nové české filmy v tVoyom svete!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie