Búrlivé víno: 555. a 556. epizóda

Búrlivé víno: 555. a 556. epizóda

Fiala zakáže Slávovi previesť Lýdiu do domácej starostlivosti. Slávo sa však nevzdá a požiada o pomoc Martina.

555. epizóda
Peter podozrieva Roba, že sa opil spolu s Blahom z ich vína. Robo sa mu márne snaží vysvetliť, že Blaho nie je len jeho kamarát, ale mohol by byť novým odberateľom pre firmu. Nahnevaný Peter ho však nechce vypočuť a mieni Roba vyhodiť!

Eva požiada Lauru, aby sa postarala o Sabínku. Robo ich obe vezme na výlet, no zabudnú Eve povedať, kde budú. Eva sa nevie ani jednému z nich dovolať a zachváti ju panika, že sa jej stratili obe dcéry.

Fiala nájde Sláva spať na chodbe v nemocnici a pošle ho domov. Ivan sa pokúsi Slávovi dohovoriť, no jeho slová nepadnú na úrodnú pôdu a Slávo ho neslušne vyhodí zo svojho vinárstva.

Karol sa pripravuje na súdne pojednávanie. Diana mu sľúbi, že akokoľvek súd dopadne, počká naňho. Karol sa chce ešte pred pojednávaním ospravedlniť Eve a Petrovi, no slová už nemôžu napraviť, čo spôsobil. Milica mu poradí, že pre všetkých bude najlepšie, keď prevezme zodpovednosť za svoje činy a prijme svoj trest.


556. epizóda
Karolovo súdne pojednávanie odročia kvôli Vavrovej neprítomnosti. Karol pochopí, že teraz je všetko vo Vavrových rukách. Ten mu ponúkne pomoc - no nebude to zadarmo!

Riči má pre Karola v zálohe ešte jeden plán. Ak Karola uznajú vinným, bude žiadať domáce väzenie.

Slávo nepríde na stretnutie s Poprockým. Milica s Ivanom sa pokúsia situáciu vyriešiť zaňho, no nemajú právomoc s Poprockým uzavrieť zmluvu.

Fiala zakáže Slávovi previesť Lýdiu do domácej starostlivosti. Slávo sa však nevzdá a požiada o pomoc Martina. Tenb sa ho pokúsi spacifikovať, no Slávovi sa v hlave zrodí šialený plán...


Sledujte v piatok, 24. marca, o 5.40 a v pondelok, 27. marca, o 5.35, v televízii Doma!

Jazda plná napätia, hviezd aj zábavy - nové české filmy v tVoyom svete!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie