Búrlivé víno: 591. a 592. epizóda

Búrlivé víno: 591. a 592. epizóda

Slávo jde presvedčený, že to bol Kramer, kto ukradol medailové víno a vyhodí ho z Agátového hája.

591. epizóda
Igor sa opäť začne navážať do Matúša v domnienke, že je to Fialov syn. Matúš vybuchne a povie Igorovi pravdu. Igorovo správanie ho dotlačí k rozhodnutiu skončiť vo vinárstve.

Buranovský potrebuje novú sestričku. Dorka mu pomôže napísať inzerát. Viola sa obáva mladej konkurencie a začne na Buranovského žiarliť.

Kramer sa pokúsi nadviazať s Dianou konverzáciu. Jej ignorancia ho neodradí, neváha sa kvôli nej aj ponížiť a vyzná jej svoje city.

Viktor sa dozvie o medailovom víne v Agátovom háji. Diane ukradne telefón, aby zistil Tamarino číslo. Ju aj Matúša sa pokúsi presvedčiť, aby víno išli v noci ukradnúť. Podarí sa mu to?


592. epizóda
Slávo je presvedčený, že to bol Kramer, kto ukradol medailové víno a vyhodí ho z Agátového hája. Chýr o jeho údajnej krádeži sa po tom, čo vyjde správa v novinách, rýchlo rozšíri. Diana ako jedna z mála verí, že Kramer je vo veci nevinne.

Jurko sa bojí vrátiť po dlhom čase do školy. Rita a Martin majú rozdielny názor na to, ako pristupovať k jeho výchove. Rita sa na Martina nahnevá, že jej pred Jurkom podrýva autoritu.

Buranovského rozčúli, že ho Dorka s Violou stále manipulujú. Útočisko nájde u Ivana a Zoliho. Keď sa nevráti domov ani na noc, ženy zachváti panika.


Sledujte v utorok, 16. mája, o 5.45 a v stredu, 17. mája, o 5.45, v televízii Doma!

Nenechajte si ujsť ani triler Podvodníčky zo strednej - v nedeľu, 21. mája, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie