Búrlivé víno: 593. a 594. epizóda

Búrlivé víno: 593. a 594. epizóda

Peter sa nahnevá na Jakuba a Lauru, že za jeho chrbtom porušili trest, ktorý im dal. Rozhodne sa preto celú domácnosť odpojiť od internetu.

593. epizóda
Žigo chce začať nový slobodný život a odsťahuje sa od Violy a Dorky. Viola sa obáva najhoršieho... Rozvodu. Spolu s Dorkou vymyslia plán ako si Burana udobriť - obnovia konkurz na sestričku do jeho ordinácie!

Laura a Jakub zatlačia na rodičov, aby im zrušili trest. Eva a Peter nekompromisne stoja za svojím rozhodnutím. Laura sa teda rozhodne obísť ich a požičia si tablet od Roba. S Jakubom sa rodičom pomstia prostredníctvom zosmiešňujúceho videa, ktoré o nich natočia.

Diana sa pokúsi presvedčiť sestru, Viktora a Matúša, aby sa priznali ku krádeži vína z Agátového hája. Mládež sa však rozhodne celú vec ututlať. Aký ďalší krok podnikne Diana? Pomôže Kramerovi očistiť jeho meno?


594. epizóda
Viktor sa pokúsi podplatiť Sláva, aby ich neudal na polícii. Tým Sláva len vyprovokuje v jeho odhodlaní vyviesť z krádeže vína pre mladých dôsledky. Kramer sa pokúsi stlmiť jeho zlosť a navrhne mu rafinovanejší spôsob trestu, akým je polícia.

Peter sa nahnevá na Jakuba a Lauru, že za jeho chrbtom porušili trest, ktorý im dal. Rozhodne sa preto celú domácnosť odpojiť od internetu. Eva zistí, že Robo opäť podryl jej výchovné metódy, keď Laure požičal tablet poza jej chrbát.

Viktor pred Fialom zhodí celú krádež na Tamaru. Matúša to rozčúli a povie Fialovi celú pravdu. Viktor v hádke otca vyprovokuje k poriadnej výchovnej facke!

Diana sa celé dni a noci pripravuje na skúšky z pôrodnej asistencie. Fiala jej navrhne pomoc - celú skúšku vraj môže vybaviť jedným telefonátom...


Sledujte vo štvrtok, 18. mája, o 5.45 a v piatok, 19. mája, o 5.45, v televízii Doma!

Nenechajte si ujsť ani triler Podvodníčky zo strednej - v nedeľu, 21. mája, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie