Búrlivé víno: 603. a 604. epizóda

Búrlivé víno: 603. a 604. epizóda

Tamara má večer voľný byt a pozvale k sebe Viktora. On však uprednostní program s Matúšom, čo Tamaru vyprovokuje k žiarlivej scéne, ktorou ho nepríjemne zaskočí.

603. epizóda
Robo sa posťažuje Igorovi, že chce zmeniť svoj život, no potrebuje na to vstupný kapitál. Prezradí mu, že si chce spraviť someliersky kurz, ten však stojí 2 000 eur...

Matúš sa príde ospravedlniť Viktorovi za žiarlivú scénu. Verí, že by ho Viktor nikdy nepodrazil a vyzná sa mu zo svojich citov k Tamare. Netuší, že tí dvaja už spolu strávili noc.

Eva má pocit, že Peter berie Jakubovu bitku s Ľubošom na ľahkú váhu. Jej obavy sa len potvrdia, keď stretne Janeka a ten sa jej posťažuje na Petra, že vo veci nič nekoná.

Diana začne podozrievať Fialu, že berie provízie od dodávateľa. Najprv si to však musí overiť.


604. epizóda
Igor sa rozčúli na Roba za to, že ho oklamal so somelierskym kurzom a jeho peniaze minul na motorku. Chce, aby mu pôžičku ihneď splatil, pretože peniaze súrne potrebuje na izby pre deti.

Karol požiada Poláka, aby zistil, komu patria parcely s prameňom vody, s ktorým má svoje plány.

Tamara má večer voľný byt a pozve k sebe Viktora. On však uprednostní program s Matúšom, čo Tamaru vyprovokuje k žiarlivej scéne, ktorou ho nepríjemne zaskočí.

Eva sa dozvie, že Janek podal na Jakuba trestné oznámenie za ublíženie na zdraví a dá mu zaracha. Jakub je zdesený - začína mať strach, že skončí v nápravno-výchovnom ústave...


Sledujte vo štvrtok, 1. júna, o 5.50 a v piatok, 2. júna, o 5.50, v televízii Doma!

Nenechajte si ujsť ani romantický film Láska v Toskánsku - v nedeľu, 4. júna, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie