Búrlivé víno: 605. a 606. epizóda

Búrlivé víno: 605. a 606. epizóda

Kramer ponúkne Slávovi za pozemok 20 000. Pre Sláva pozemok nemá žiadnu cenu, preto mu Karolova ponuka príde nanajvýš výhodná. Lýdia však je skeptická..

605. epizóda
Dorka vybuchne, keď zistí, že peniaze na detské izby išli na motorku pre Roba. Nepustí Igora ani k slovu, aby jej to vysvetlil. Vykričí mu, že je zlý otec a vyhodí ho z domu!

Karol sľúbi Stelke, že jej v lese pri prameni postaví dom. S vysnívaným plánom sa zdôveria Diane.

Karol navrhne Slávovi, aby kúpili nové zariadenie do vinárstva, s ktorým budú prosperovať. Sláva jeho nápad síce nadchne, ale je to preňho príliš drahá investícia. Lýdia sa obáva, že sa kvôli Karolovi Slávo opäť začne naháňať za peniazmi.

Fiala pozve Dianu na pracovnú večeru...


606. epizóda
Kramer ponúkne Slávovi za pozemok 20 000. Pre Sláva pozemok nemá žiadnu cenu, preto mu Karolova ponuka príde nanajvýš výhodná. Lýdia však je skeptická, za celým obchodom šípi nejaký podraz.

Fiala preberie úplatok sa podvodný biznis s mamografom. Keď do nemocnice dovezú nový mamograf, Rita pochopí, že treba proti Fialovi rýchlo niečo podniknúť. Preto požiada Dianu, aby sa dostala Fialovi do počítača a našla v ňom dôkaz o jeho podvodnom obchode. Lenže Diana nechce mať nič spoločné s takými nečestnými praktikami a to, čo od nej Rita žiada, považuje za krádež...

Tamara zvedie Viktora v nemocnici. Diana sa dozvie o Viktorovom vyčíňaní chce z toho chcieť vyvodiť dôsledky. Netuší však, že dievča, ktoré si Viktor vodí do prázdnych nemocničných izieb, je jej sestra.


Sledujte v pondelok, 5. júna, o 5.50 a v utorok, 6. júna, o 5.45, v televízii Doma!

Nenechajte si ujsť ani skutočný príbeh Flint: Otrávené mesto - v nedeľu, 11. júna, o 20.30, na Doma!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie